Kriminalai

Mergaitę ir dvi moteris sostinėje užpuolęs vyras laukia teismo

0

2023 03 23

210910-428.jpg

Praėjusių metų lapkričio pabaigoje Vilniaus visuomenės dėmesį buvo prikaustęs įvykis, kuomet sostinėje įtartinas vyras grasino nužudyti mergaitę, o šių metų sausio pradžioje tas pats įtariamasis užpuolė dar dvi moteris. Vilniaus apskrities policijos komisariato pareigūnai dėjo dideles pastangas, kad šiais nusikaltimais įtariamas vyras būtų kuo greičiau nustatytas ir sulaikytas.

Praėjusių metų lapkričio 24 d. vakare netoli sostinės Žvėryno tilto vyras užpuolė namo einančią mažametę (gimusią 2012 m.) ir grasino ją nužudyti. Užpuolikas mergaitę paleido, kai pro šalį ėjęs vyras juos užkalbino.

Po kelių dienų Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnai vyrą sulaikė. Pareiškus įtarimus ir jį apklausus, jam buvo skirta kardomoji priemonė – įpareigojimas periodiškai registruotis policijoje.

Š. m. sausio 2-sios vakarą Konstitucijos pr. buvo užpulta moteris (gimusi 1982 m.) – ją pasikėsinta išžaginti. Moteris aktyviai priešinosi ir jai pavyko išsilaisvinti iš užpuoliko gniaužtų.

Sausio 3-iąją sostinės Žemaitės g. buvo užpulta ir pargriauta kita moteris (gimusi 1972 m.). Išpuolio metu nukentėjusioji išsigando ir patyrė fizinį skausmą.

Jau kitą dieną moteris puldinėjęs vyras (gimęs 1991 m.) buvo sulaikytas, Vilniaus miesto apylinkės teismas skyrė jam griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams.

Įtariamasis policijai žinomas, yra anksčiau teistas.

Griežčiausia gresianti bausmė už pasikėsinimą išžaginti – laisvės atėmimas iki 7 metų. Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už grasinimą nužudyti numato griežčiausią 2 metų laisvės atėmimo bausmę, tokia pati griežčiausia bausmė numatyta ir už viešosios tvarkos pažeidimą.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorais perdavė baudžiamąją bylą kaltinamuoju aktu į Vilniaus miesto apylinkės teismą.

Priemonių sostinėje ir Vilniaus rajone rezultatai

Previous article

„Viskas mūsų rankose“

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai