MiestasNaujienosVerslas

Prekybos tinklo „Iki“ elektroninė prekyba žengia į Kauną

0

Kauniečiai maisto produktų ir kasdienių prekių galės užsisakyti iš artimiausios, paslaugą teikiančios šio prekybos centro parduotuvės.  Prekes bus galima užsisakyti specialioje programėlėje. Pristatymas bus vykdomas iš 2 km spinduliu esančios parduotuvės.

„Augantis poreikis paskatino plėtrą į antrą didžiausią Lietuvos miestą. Tiesa, kol kas ši paslauga yra dar testuojama, todėl pirkėjų grįžtamasis ryšys, pasiūlymai, kaip ją galime kartu tobulinti, mums yra labai svarbūs“, – teigia prekybos tinklo komunikacijos vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Koncentruojasi į greitą pristatymą

Parsisiuntę specialią  programėlę ir nurodę pristatymo adresą, pirkėjai gali sudaryti mėgstamų ir šviežių maisto prekių krepšelį iš arčiausiai jų esančių prekybos tinklo parduotuvių. Tokiu būdu ribotame, 2 km, plote dirbantys kurjeriai užsakytas prekes į nurodytą vietą gali pristatyti ypač greitai. Pasak I. Baltrušaitienės, tai yra didelis pranašumas skubantiems ir laiką taupantiems pirkėjams, į kuriuos ši paslauga ir yra orientuota.

„Siekiame sukurti tokį įrankį, kuris nereikalautų jokio išankstinio planavimo, o reikiami produktai pirkėjus pasiektų čia ir dabar. Tai yra ypač patogu tokiose situacijose, kai, pavyzdžiui, gamindami patiekalą pritrūkote vieno ar kito produkto, tačiau neturite laiko nuvažiuoti net iki artimiausios parduotuvės. Neabejojame, kad toks greitas šviežių maisto prekių pristatymas taps tikru išsigelbėjimu ir leis sutaupytą laiką paskirstyti asmeninėms reikmėms“, – sako I. Baltrušaitienė.

Tarp dažniausiai užsakomų prekių – švieži vaisiai ir daržovės

„Analizuodami pirkėjo krepšelį, matome, kad dažniausiai užsakomi kasdienio vartojimo švieži produktai, tokie kaip bananai, avokadai, bulvės, agurkai, morkos ir kt. Taip pat galime daryti prielaidą, kad dažnas renkasi savaitgalio pusryčius ruošti namuose, mat tarp populiariausių prekių patenka ir kruasanai, sumuštinių duona. Būtent savaitgaliais pastebima didžiausia maisto prekių pristatymo į namus paklausa.“, – apie išryškėjusius maisto prekių užsakymo internetu įpročius pasakoja I. Baltrušaitienė.

Dar vienas paslaugos išskirtinumas – dalijimosi ekonomikos principu paremtas prekių pristatymas. Kaune pristatymo paslaugą teikia nepriklausomi kurjeriai, t. y. patys miesto gyventojai, praėję atranką ir specialius mokymus, turintys higienos pasus. Toks sprendimas yra draugiškesnis aplinkai ir leidžia efektyviau paskirstyti resursus, taip pat nedidina transporto srautų miestuose.

iki.lt informacija

Kauno rajono ūkininkai kreipiasi tiesiai į prezidentą G. Nausėdą

Previous article

Naujas moterų rankinio lygos sezonas pradėtas pergalingai

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas