Naujienos

,,Neofit“ – moderni sporto studija, siūlanti inovatyvias individualias treniruotes su EMS įranga

0

Ar įmanoma dviejų valandų trukmės treniruotės efektą pasiekti per 20 minučių? Taip, įmanoma. Bet kaip? Atsako „Neofit EMS“ sporto studijos trenerės Edita ir Indrė. Moterys kauniečiams pristato Europą užkariavusią modernią treniravimosi sistemą, pagrįstą raumenų elektrostimuliacija, kuri ne tik naudinga kūnui, bet ir taupo laiką, kadangi treniruotės metu įdarbinama net 90% viso kūno raumenų. Pakanka skirti vos 20 minučių 2 kartus per savaitę!  

Metė samdomą darbą ir sukūrė sporto ir sveikatingumo verslą 

Trenerės prisipažįsta, kad prieš keletą metų nemažai teko dirbti su komercija pagrįstu sveikatingumu.

„Ten įgijome ir nemažai patirties. Tačiau visą laiką galvoje vis kirbėjo mintis: tiek daug dėmesio skiriama komerciniams dalykams, o ne pačiam – natūraliam ir nuoširdžiam sveikatos puoselėjimui. Kiekvienam žmogui norėjosi skirti individualų laiką, įsigilinti į jo problemą. Nes tik užmezgant ryšį tu gali padėti spręsti kažkokią problemą. 

O turėjome dirbti su tokia koncepcija, kuri mums neatrodė tinkama ir teisinga. 

Sukaupusios ryžtą – metėme tuos darbus ir pradėjome mūsų filosofija pagrįstą darbą. Tai individualios treniruotės naudojant EMS įrangą, kurios padeda žmonėms ne tik palaikyti fizinę formą, padailinti kūno linijas, atsikratyti celiulito, gerinti laikyseną, įgyti ištvermės, bet ir atsistatyti po traumų, gimdymo, skausmų ir kitokių problemų.

„Neofit EMS“ koncepcija – mes rūpinamės klientais, kad jie jaustųsi gerai ir galėtų mumis pasitikėti.“

Galimybė į treniruotę ateiti kada nori 

„Neofit EMS“ sporto studija atsirado iš asmeninės trenerių patirties – daugelis klientų nori greito rezultato, o būdami sporto salėje ir nuolat lydimi smalsių žvilgsnių jaučiasi nejaukiai. Moterys sukūrė jaukią aplinką, kur yra tik klientas ir treneris – nėra pašalinių žvilgsnių ir kiekvienas judesys atliekamas sąmoningai, su trenerio priežiūra. Tai yra individualios treniruotės naudojant EMS įrangą. Programa yra pritaikoma pagal kiekvieno žmogaus fizinį pajėgumą, siekiamą tikslą. 

Klientas gali pasirinkti jam patogų treniruotės laiką – ryte, per pietus ar vakare – kada tik patogu!  

Gražėja klientai – džiaugiasi trenerės 

„Labai malonu matyti, kad po keleto treniruočių pradeda keistis ne tik klientų apimtys, bet svarbiausia – jų savijauta, pasikeičia net laikysena, ji tampa tiesesnė, taisyklingesnė.” – džiaugiasi Indrė.

“Ilgai kalbinau vieną moterį ateiti, mačiau, kad jai sunku valdyti rankas, negali pilnai lankstyti pirštų. 

Niekada nepamiršiu to vaizdo, kai sėdim mudvi po treniruotės, geriame vandenį, o ji žiūri į savo rankas ir valingai pradeda lankstyti pirštus! Vėl atlenkė, ir vėl sulenkė. Tada dar kartą įsitikinau, kokia yra stipri sporto galia.

Dažnai sulaukiame mamų po gimdymų, kurios jaučiasi nualintos, nori sutvirtėti. Vienas iš puikių pavyzdžių – per mėnesį klientei pavyko numesti 4 kilogramus, liemens apimtį sumažinti 3 centimetrais, o šlaunų apimtis sumažėjo net 4 centimetrais. 

Kitos mamos kūnas akivaizdžiai sulieknėjo ir sutvirtėjo. Jai pavyko šlaunų ir liemens apimtis sumažinti po 3 centimetrus, o klubai sumažėjo 2 centimetrais. 

Kitas gražus rezultatas – obuolio figūros vyras, per mėnesį sustiprino kojų raumenis, liemens ir klubų apimtis sumažėjo 3 centimetrais.
Žinoma, negalima pamiršti, jog mityba yra visa ko pagrindas. Matuojame progresą ir sekame kas mėnesį.“ – klientų pasiekimais džiaugiasi Indrė. 

Pas trenerę į svečius

Indrė ir Edita stengiasi ne tik padėti žmonėms teisingai ir efektyviai sportuoti. Jų tikslas – sukurti jaukią aplinką, padėti žmogui pamilti sportą ir pagerinti sveikatos būklę. Jos kiekvieną atėjusį pasitinka su plačia šypsena, o pirmojo susitikimo metu užsimezga dėmesiu bei supratingumu grįsta draugystė – „Betarpiškai bendraujame su klientais, nes labai svarbu yra pajausti žmogų, jo poreikį, emociją. Pasitaiko, kad ateina į treniruotę ir matosi, jog žmogui kažkas negerai. Visada pasiteiraujame, kas nutiko. O jei yra fizinių negalavimų – koreguojame treniruotę. Visada skatiname ateiti, nes mažesnio intensyvumo treniruotė yra daug geriau, nei jokios treniruotės.“ 

Pradėti nuo pačių pradžių

Pirmo apsilankymo metu klientai atsako į būtinus su sveikata susijusius klausimus, atliekama kūno sudėties analizė, užfiksuojamas svoris, išmatuojamos apimtys. Išsiaiškinama ar yra sveikatos problemų, ligų bei išsigryninama, koks yra tikslas. Tai gali būti raumenų sustiprinimas, svorio metimas, atsistatymas po traumos ir t.t. 

Ir tik atlikusios detalią analizę Edita su Indre imasi darbo – sudaro ilgalaikį treniruočių planą tikslui pasiekti bei aptaria treniruočių intensyvumą.

Mitais apipintos technologijos

Deja, tenka susidurti su neigiama nuomone apie  raumenų elektrostimuliaciją. Daugeliui ši sąvoka asocijuojasi su televizijoje matytais asmeniniam naudojimui skirtais prietaisais, kurie pritvirtinus prie kūno stimuliuoja vieną raumenų grupę ir tai neva padeda stiprinti ar net auginti raumenis. Tačiau Neofit EMS sistemos veikimas kitoks. Pirmiausia,  įranga generuoja vidutinio ir žemo dažnio impulsus, jų stiprumas didinamas palaipsniui ir po to reguliuojamas stimuliacijos intensyvumas kiekvienai raumenų grupei, nes skirtingose vietose žmogaus raumenų stiprumas skiriasi. Antra, raumenis stiprina jų elektrostimuliacijos bei tinkamo fizinio krūvio sinerginis efektas. Elektrostimuliacija padeda įdarbinti didesnę raumenų dalį, efektyvinti treniruotę ir  tausoti sąnarius. 

Laukiami visi – ir atletiški ir niekada nesportavę

Kasdieniame moterų darbe pasitaiko ir kurioziškų situacijų.

 „Pirmo vizito metu pasakojasi, kad vaikšto į sporto klubą ir pageidauja intensyvių treniruočių. Tačiau treniruotės metu paaiškėja, kad visgi intensyvumą reikia mažinti. Pasirodo, kad vaikščioti į sporto klubą nėra tas pats, kas sportuoti. Pas mus tos 20 minučių iki paskutinės sekundės išnaudojamos intensyviai dirbant. Netgi su tais, kurių raumenų tonusas labai prastas, kuomet žmonės bando atsigauti po traumų, insultų. Parenkame lengvą programą, tačiau raumuo vis tiek stiprinamas, kad ir nedideliu tempu, tačiau ilgainiui rezultatai akivaizdūs.“ 

 

 

Blogiausia treniruotė ta, kuri neįvyko

Klientams garantuojamas visiškas privatumas ir konfidencialumas, todėl jie gali jaustis saugūs, neįsitempti dėl įkyrių žvilgsnių ar komentarų. 

Treniruotė trunka 20 minučių, o po jos seka 10 minučių masažas, todėl po treniruotės žmogus pilnai atsistato, gali grįžti į įprastą veiklą. Tokia koncepcija leidžia suplanuoti sportą kad ir pietų petraukos metu ar prieš susitikimą su draugais 

Treniruotė yra trumpa ir itin efektyvi, tausojami sąnariai, elektrostimuliacija teigiamai veikia odą, todėl gaunama ir papildoma grožio procedūra.

Čia nereikia atsinešti aprangos. Sportiniu kostiumu, dušo reikmenimis ir net geriamuoju vandeniu pasirūpina trenerės Edita ir Indrė. 

Norėdami gauti išsamesnę informaciją arbe rezervuoti laiką sekite nuorodą neofit.lt arba apsilankykite studijos Facebook paskyroje Neofit Lietuva

FK „Garliava“ pateko į Elitinę jaunių lygą!

Previous article

V. Matijošaičiui siūloma apklausti visą Kauno rajoną

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos