Kriminalai

Naujininkuose pareigūnams įkliuvo narkotikų platintojai ir pirkėjas

0

2022 09 30

IMG_4.jpg

Du narkotinių medžiagų prekeiviai – vyras ir žmona bei pirkėjas atsidūrė areštinėje. Visi trys policijai žinomi, anksčiau teisti už panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas.

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai nuolat reaguoja į gyventojų pranešimus dėl narkotines medžiagas vartojančių asmenų, kurie vis dažniau pažeidžia viešąją tvarką.

Per tokią tęstinę policinę priemonę rugsėjo 26 d. pareigūnai sulaikė tris romų tautybės asmenis – moterį (gimusią 1997 m.) ir jos vyrą (gimusį 1994 m.), kurie išplatino narkotines medžiagas trečiajam romų tautybės asmeniui (gimusiam 1995 m.). Visi jie pareigūnams žinomi, ankčiau teisti už panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas. Moteriai už ankstesnius nusikaltimus šiuo metu yra skirta kardomoji priemonė – intensyvi priežiūra (apykojė). Tačiau ji, toliau nusikalsdama, atmestinai vertina teismo jai paskirtą švelnesnę kardomają priemonę. Jos vyrui (gimusiam 1994 m.) prieš savaitę buvo pareikšti itarimai dėl narkotinių medžiagų platinimo kitame tyrime, tačiau jis taip pat nepadarė išvadų ir vėl įkliuvo su narkotinėmis medžiagomis. Matyt, tokia situacija jauną moterį pastūmėjo gelbėti savo vyrą, kad šis išvengtų atsakomybės, – ji dantimis bandė praplėšti pakuotę, kurioje buvo, įtariama, narkotinės medžiagos, tačiau pareigūnams pavyko ją sustabdyti.

Kratų metu išimta tyrimui reikšmingi objektai. Dviems jų pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėo disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.), trečiam – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. ). Visi sulaikytieji uždaryti į areštinę.

TATENA pradėjo nepriklausomą tyrimą dėl Rusijos pareiškimų apie nešvarią bombą Ukrainoje

Previous article

Vėlinių Kapų žvakės atpigo?

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai