MokslasSveikata

Kauniečio profesoriaus įžvalgos – populiaraus JAV žurnalo TIME portale

0

Lietuvos sporto universiteto (LSU) mokslininkų tyrimai sulaukia ir prestižinių mokslo žurnalų įvertinimo, ir pasaulinės žiniasklaidos dėmesio. Vieno populiariausių JAV žurnalo TIME naujienų portalo time.com straipsnyje „How to Help Your Body Adjust to Colder Weather“ apie šalčio poveikį organizmui pateikiamos LSU Sporto mokslo ir inovacijų instituto mokslininko prof. dr. Mariaus Brazaičio įžvalgos.

„Kartu su kolegomis jau daugiau kaip dešimtmetį atliekame organizmo prisitaikymo šalto oro sąlygomis tyrimus, tad džiugu, kad mūsų darbo rezultatai aktualūs ir mokslininkams, ir populiarių pasaulio leidinių skaitytojams, – sako prof. dr. M.Brazaitis. – Anot straipsnį JAV žurnalo TIME portalui rengusio žurnalisto Markham Heid, svarbu, kad prieš žiemą žmonės gautų profesionalių mokslinių patarimų, kaip pasirengti šaltymečiui“.

Susipažinkite su straipsniu: https://time.com/5712904/adjust-to-cold-weather/

Kassavaitis žurnalas TIME leidžiamas nuo 1923-ųjų. Šiuo metu jis yra vienas populiariausių leidinių ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje. Kiekvieną savaitę parduodama daugiau kaip 3 milijonai žurnalo egzempliorių. Sparčiai populiarėja ir svetainė time.com, kurią skaito milijonai prenumeratorių, ieškantys objektyvaus ir įdomiaus turinio.

LSU informacija

Susitikimas su „Misija Sibiras ’19“

Previous article

Kaune sukurtos net 6 inovatyvios idėjos, užtikrinančios reabilitacijos tęstinumą

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Mokslas