Verslas

Baigėsi pirmasis paspirtukų sezonas – kaunietis šia transporto priemone būtų pasiekęs Rygą

0

Šiandien elektrinių paspirtukų sezoną Lietuvoje baigusi pavežėjimo platforma džiaugiasi rezultatais Lietuvoje. Vienas kaunietis pasipirtuku važinėjo net 109 kartus, per kuriuos įveikė net 270 km. Apytiksliai tiek būtų galima nuvažiuoti keliaujant iš Kauno į Rygą. Vilniuje važiavimo rekordas dar įspūdingesnis – vienas klientas su elektriniu paspirtuku keliavo rekordiškai daug: net 143 kartus ir iš viso nuvažiavo net 354 km – daugiau nei važiuojant maršrutu Vilnius–Klaipėda. Akivaizdu, kad šalyje įvyko vadinamoji mikromobilumo revoliucija.

Nuvažiuota šimtai tūkstančių kilometrų

Po sėkmingo starto Taline dar liepos pabaigoje ši elektrinių paspirtukų nuomos paslauga pradėta teikti Vilniuje ir Kaune. Šis plėtros sprendimas pateisino visus lūkesčius, o rezultatai Lietuvoje – ypač džiuginantys.

Per daugiau nei 4 mėnesius su elektriniais šios firmos paspirtukais didžiausiuose šalies miestuose įveikti įspūdingi atstumai. Susumavus visų sezono kelionių atkarpas, paspirtukininkai Lietuvoje beveik 11 kartų apvažiavo Žemės rutulį.

„Džiaugiamės ypač sėkmingu mūsų sezonu. Statistika rodo, kad elektriniai paspirtukai pastaraisiais mėnesiais buvo itin dažnai naudojami susisiekimui ir judėjimui didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Daugeliui klientų elektrinis paspirtukas tapo kasdiene susiekimo priemone. Galime drąsiai teigti, kad Vilniuje ir Kaune paslauga buvo itin laukta ir labai reikalinga“, – sako Andrius Pacevičius, „Bolt“ vadovas Lietuvoje.

Lietuvoje pasižymi atsakingu elgesiu

Po pirmojo paspirtukų sezono įmonė pastebi, kad šių transporto priemonių naudotojai Lietuvoje itin atsakingi, o siekis sukurti atvirą, saugią tvaresnio transporto naudojimo mieste kultūrą – įgyvendinamas sėkmingai.

„Nuo pat paslaugos teikimo pradžios akcentavome saugių, kultūringų kelionių ir atsakingo naudojimosi paspirtukais svarbą. Galime pasidžiaugti, jog jų vairuotojai mus išgirdo“, – sako A. Pacevičius.

Pradėjusi teikti elektrinių paspirtukų nuomos paslaugą Vilniuje ir Kaune, elektroninių paspirtukų nuomos įmonė ėmėsi prevencinių priemonių: informavo ne tik kaip naudotis paspirtukais, bet ir kaip saugiai jais važiuoti, išvengti nelaimių. Kiekvieną paspirtuką pirmosiomis savaitėmis lydėjo informacinės skrajutės, socialiniuose tinkluose vykdytas saugių kelionių įrašų ciklas, miestų reklaminiuose stenduose rodytos saugias keliones skatinančios kampanijos.

Bolt jau planuoja ir kitą elektrinių paspirtukų sezoną: nutirpus sniegui, pavasarį į Lietuvos miestų gatves išriedės dar daugiau šių susisiekimo priemonių.

elta.lt informacija

Raudondvariškis veda šaulius į pergalės

Previous article

60 proc. lietuvių mano, jog vaikai patiria patyčias dėl nešiojamų akinių

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Verslas