Lietuva

5 idėjos, kaip kūrybiškai priderinti sidabrinius auskarus savo įvaizdyje

0

Sidabriniai auskarai – niekuomet iš mados neišeinanti įvaizdžio detalė, naujų atspalvių, formų ir net nuotaikos galinti suteikti kone kiekvienam stiliui. Ypatinga proga ar iškalbingas kasdienis derinys – šis papuošalas nepriekaištingai įsilieja į kone kiekvienos moters stilių. Šiandien sidabras – jau ne tik klasikinių, ramių atspalvių kupino įvaizdžio dalis, bet, pasitelkus dalelę kūrybiškumo – ir galimybė išsiskirti iš minios. Tad kaip šio tauriojo metalo papuošalus derinti savo stiliuje, kad jam suteiktumėte dar daugiau šarmo?

  1. Kai kontrastas – privalumas: derinkite skirtingus stilius

Galėtų atrodyti, kad tarpusavyje nederančios stiliaus detalės, nešiojamos drauge – veikiau stiliaus klaida nei kūrybiškas sprendimas. Visgi kartais kontrastingas dizainas tarp sidabro papuošalų išties sveikintinas! Išraiškingi sidabriniai auskarai-žiedeliai, derinami drauge su kukliais auskarais prie ausies, o galbūt – prabangių kabančių auskarų ir griežto dizaino ear cuff auskarų duetas: šie mados eksperimentai padės suspindėti kaip niekad ryškiai, o tuo pačiu – pasirinktu įvaizdžiu atskleisti ir savo asmenybę. Kartais unikalių kontrastų pasiekti padės ir skirtingų tauriųjų metalų derinimas: pavyzdžiui, giminingi nerūdijančio plieno papuošalai bei sidabriniai auskarai, o ieškančioms dar daugiau netikėtumo – net aukso ir sidabro duetas.

  1. Papuošalų sluoksniavimas: kad spindesio išties nepritrūktų

Gera žinia – ir tai, kad sidabriniai auskarai puikiai papildo jau esamą papuošalų kolekciją. Jei skirtis su mylimiausia auksine grandinėle ar žiedu nesinori, to daryti visai nebūtina: kartais viename įvaizdyje net ir skirtingi papuošalai geba „draugauti“ tarpusavyje bei papildyti vienas kito grožį. Jei šįsyk akį traukiančių kontrastų rinktis neketinate, verta derinti skirtingų atspalvių, tačiau panašios tematikos papuošalus: pavyzdžiui, minimalistinius sidabrinius auskarus ir švelnaus, kuklaus dizaino kaklo vėrinį.

  1. Iš kasdienio į vakarinį įvaizdį – akimirksniu

Sidabriniai auskarai išties universalūs ir puikiai įsiliejantys į bet kokį įvaizdį – tai tauriojo metalo savybė, kurią pamils dailų įvaizdį, bet tuo pačiu ir minimalizmą vertinančios moterys. Tam, kad kasdienį derinį vos kelių sekundžių bėgyje paverstumėte išties puošniu, papuošalų kolekcijoje pakaks turėti vos keletą skirtingų stilių auskarų iš sidabro.

Kukliam įvaizdžiui pravers lengvi auskarai prie ausies; šiek tiek žaismingesniam, tačiau vis dar kasdieniam deriniui rekomenduojami dailieji žiedeliai, na o ypatingoms progoms – įmantraus dizaino auskarai, puošti akmenėliais, karoliukais, kristalais ar netikėtais ornamentais. Štai ir viskas – kartais net minimalus pokytis aprangos deriniui suteiks naujų spalvų ir leis akimirksniu atrodyti puošniai, kai naujų drabužių paieškoms papildomo laiko skirti nesinori.

  1. Kontrastas su drąsiomis spalvomis

Nesvarbu, ar šįsyk įvaizdį papildo ryški raudona suknelė, ar tamsiai mėlyna palaidinė – sidabriniai auskarai gali suteikti ryškų kontrastą, taip dar labiau pabrėždami pasirinktų drabužių grožį ir sukurdami derinį, suplanuotą iki mažiausių smulkmenų. Nors ryškūs drabužiai ir tauriojo metalo duetas – dažnesnis pasirinkimas ypatingoms progoms, šį stiliaus sprendimą išties verta išbandyti net kasdien. Mylimiausi džinsai, ryškiaspalvis megztukas ir sidabriniai auskarai – kodėl gi šiandien kelionei į darbą ar laisvalaikiui mieste nepasirinkus šio dueto?

  1. Daugiau nei papuošalas

Kol vienoms moterims sidabriniai auskarai – griežtai tik stiliaus detalė, kitoms šis akcentas – ir galimybė išreikšti save, pademonstruoti individualią asmenybę ar net papuošale užkoduoti reikšmingą įvykį, prisiminimą. Jei priklausote pastarųjų gretoms, tauriojo metalo aksesuarą verta rinktis atsižvelgiant ne tik į estetinius kriterijus: papuošalui sentimentalios reikšmės suteiks jums svarbūs simboliai, formos, galbūt net gimimo mėnesį atspindintys akmenys. Personalizuoti sidabriniai papuošalai tampa daugiau nei papuošalu – drauge tai ir jūsų asmenybės bei patirčių atspindys.

Beribės galimybės drauge su sidabriniais papuošalais

Akivaizdu: sidabriniai papuošalai išties universalūs, o stiliaus plotmėje atveriantys kone beribes galimybes. Derindami skirtingus stilius, formas, o kai kuriais atvejais – net ir vienas kitam kontrastingus tauriuosius metalus, galime susikurti išties unikalų ir kūrybišką įvaizdį.

 

 

The post 5 idėjos, kaip kūrybiškai priderinti sidabrinius auskarus savo įvaizdyje appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Seime socialdemokratų siūlymas tirti situaciją energetikos sektoriuje 

Previous article

VDU ŽŪA mokslininkas prof. dr. G. Brazaitis – laikas keisti požiūrį ir investuoti į sveikus ateities miškus

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Lietuva