Miestas

VRSCB Kalvelių struktūrinio padalinio bibliotekininkės kviečia skaitytojus ne tik rinktis knygas, bet ir mokytis

0

Viena iš svarbiausių bibliotekos vykdomų misijų – užtikrinti kiekvienam gyventojui galimybę mokytis ir tobulėti visą gyvenimą, todėl šiandien kiekvienas žmogus, atėjęs į biblioteką, čia sutiks ne tik bibliotekininkus, galinčius padėti išsirinkti knygą, bet ir bibliotekininkus-lektorius, pasirengusius padėti įgyti skaitmeninio raštingumo žinių ar patobulinti jau turimus skaitmeninio raštingumo gebėjimus.

Nors kompiuterinio raštingumo mokymus Kalvelių bibliotekoje vedame nuo 2009 metų – projekto „Bibliotekos pažangai“ laikų, tačiau norinčių mokytis kompiuterinio raštingumo arba tobulinti jau turimas žinias netrūksta ir šiandien.          

Gruodžio 4, 6 ir 8 dienomis VRSCB Kalvelių struktūrinio padalinio bibliotekininkės organizavo kompiuterinio raštingumo mokymus.

Gruodžio 6 d. į mūsų biblioteką susirinko gausus būrys trečiokų iš Kalvelių S. Moniuškos gimnazijos su mokytoja Lucja Podvorska. Moksleiviai sužinojo, kaip kurti įvairius pristatymus, naudojant Microsoft Office Power Point programą, susipažino su puikia grafikos dizaino kompiuterine programa „Canva“, sužinojo, kaip sukurti pristatymą, naudojant „Google“ skaidrių kūrimo aplinką. Labiausiai jiems patiko programos „Canva“ galimybės. Vėliau mokiniai pasivaikščiojo po biblioteką. Pažadėjo lankytis bibliotekoje ir skaityti knygas.

Gruodžio 4 ir 8 d., organizuoti mokymai suaugusiems „Informacinio raštingumo pradžiamokslis“. Pagrindinis tikslas – mokyti gyventojus kompiuterinio raštingumo įgūdžių, kuriuos galėtų taikyti savo darbe ir kasdieninėje veikloje: mokėti naudotis elektronine bankininkyste, rengti tekstinius dokumentus, kurti įvairius pristatymus, bendrauti internete ir kt.

Smalsūs ir gabūs žmonės džiugina bibliotekos darbuotojus – visuomet smagu jausti, kad esame reikalingi, kad mūsų atliekamas darbas yra prasmingas ir naudingas.

The post VRSCB Kalvelių struktūrinio padalinio bibliotekininkės kviečia skaitytojus ne tik rinktis knygas, bet ir mokytis appeared first on Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka.

Prezidentas: Baltijos šalių draugystė – vertybė, padedanti įveikti bet kokius iššūkius

Previous article

Lietuva prisijungė prie 7 tarptautinių kovos su klimato kaita iniciatyvų

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas