Kriminalai

Vairuotojai, važiuokite atsargiai, būkite pakantūs ir pagarbūs kelyje!

0

2023 03 06

95237-166714-1287x836.jpg

Sostinės policija pastaruoju metu pastebi, kad esant intensyviam eismui Vilniaus mieste, dažnai skubantys vairuotojai pamiršta laikytis galiojančių Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Vienas jų – 1.32 punkto reikalavimų nesilaikymas – horizontalus ženklinimas „Geltonomis linijomis pažymėtas plotas važiuojamųjų dalių sankirtoje“ žymi vietą, į kurią įvažiuoti draudžiama, jeigu joje ar už jos yra kliūtis, kuri priverstų vairuotoją sustoti važiuojamųjų dalių sankirtoje. Šis reikalavimas nurodo, kad vairuotojams draudžiama sustoti ir stovėti ant užbrūkšniuoto ploto. Pareigūnai stebi judriausias Vilniaus gatvių sankirtas, kuriose vairuotojai dažniausiai pažeidžia ženklinimo reikalavimus, viena jų Geležinio Vilko ir Ukmergės g. sankirta. Nesavalaikis įvažiavimas į sankirtą ir sustojimas ant užbrūkšniuoto ploto sudaro trukdžius judėti kitiems vairuotojams ir įtakoja spūsčių susidarymą.

Visą šią savaitę Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai planuoja stebėti šią sankirtą, esant reikalui, reguliuoti eismą joje, atkreipti vairuotojų dėmesį ir priminti jiems laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Policijos pareigūnai tikisi vairuotojų sąmoningumo, pagarbos vieni kitiems. Prevencinis požiūris pasikeis jau nuo kovo 13 d., kai pareigūnai pažeidėjus, nesilaikančius numatytų reikalavimų, patrauks atsakomybėn. Tad važiuokite atsargiai, būkite pakantūs ir pagarbūs kelyje!
Lrt.lt nuotrauka

Pirmame ture išrinkti 26 merai. Daugiausia – 10 postų – užsitikrino socdemai

Previous article

Rusijos agresija prieš Ukrainą, – padėtis kovo 7 dieną. Bachmutas – „musgaudis“ okupantams?

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai