Kriminalai

Šalčininkų policijai vėl įkliuvo beteisis neblaivus vairuotojas

0

2023 01 25

drager.jpg

2022 m. gruodžio mėn. prie vairo įkliuvęs beteisis jaunas vyras vėl įkliuvo policijos pareigūnams ir „užsidirbo“ dar vieną ikiteisminį tyrimą dėl vairavimo esant neblaiviam bei administracinio nusižengimo protokolą už vairavimą neturint teisės vairuoti.

Sausio 22 d. apie 2 val. 12 min. Eišiškėse, Vilniaus g., buvo pastebėtas įtartinai manevruojantis automobilis „Volvo V70“, kuris, prasilenkdamas su policijos tarnybiniu automobiliu, neperjungė tolimųjų šviesų į artimąsias. Sustabdžius automobilį, paaiškėjo, kad jį vairavo visiškai girtas 23-ejų metų amžiaus Eišiškių gyventojas – į alkoholio matuoklį jis įpūtė net 2,65 prom. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281¹ str. 1 d. Įtariamajam gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų. Be to, paaiškėjo, kad vairuotojas nebuvo įgijęs teisės vairuoti transporto priemones, jam pradėta administracinio nusižengimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 424 str. 3 d. Už transporto priemonės vairavimą neturint teisės vairuoti jam gresia ir nemenka bauda – nuo trijų šimtų iki keturių šimtų penkiasdešimt eurų.

Sustabdytame automobilyje kartu važiavo ir blaivi 22-ejų metų amžiaus moteris, turinti teisę vairuoti transporto priemones. Jauna moteris paaiškino, kad automobilį prieš tai vairavo ji, tačiau, važiuojant duobėtu kaimo keliu, automobilis užklimpo baloje ir užgeso. Pagelbėti jai pasisiūlė kartu važiavęs vyras – sėdęs prie vairo, išvairavo automobilį iš balos ir ruošėsi „saugiai“ sugrįžti į namus Eišiškėse, tačiau jų kelionei kelią užkirto Šalčininkų r. policijos pareigūnai.

Parodyta iniciatyva vairuotojui brangiai „kainavo“ – pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas, (girtas prie vairo jis įkliuvo 2022 m. gruodžio mėn.), automobilis uždarytas į automobilių saugojimo aikštelę.

Konstitucinis Teismas: odontologų ir „grožininkų“ pretenzijos dėl suvaržymų pandemijos metu – nepagrįstos

Previous article

Prezidentas Vilniaus 700-ojo jubiliejaus proga susitiko su Europos miestų vadovais

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai