Miestas

Rytmetis „Atverkim pasakų skrynelę“

0

„Jei norite, kad vaikai būtų protingi, skaitykite jiems pasakas, jei norite, kad jie būtų labai protingi, skaitykite labai daug pasakų“
                                                                                                                                 Albertas Einšteinas.

Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristiano Anderseno gimtadieniu. Vaikai auga kartu su pasakomis, kartu su knygomis. Kiekvienas iš mūsų vaikystėje turėjome tuos gražius skaitymo vakarus su tėveliais ar seneliais, kuomet su nekantrumu laukėme pasakų, nukeliančių mus į stebuklingas šalis. Šiuolaikinėje technologijų vystymosi visuomenėje knygos yra nustumtos į šalį, todėl turime stengtis sudominti vaikus knyga nuo ankstyvos vaikystės.

Minėdami Tarptautinę vaikų knygos dieną, balandžio 4 dieną VRSCB Kalvelių struktūrinio padalinio bibliotekininkės svečiavosi Kalvelių vaikų darželyje. Šia proga buvo organizuotas rytmetis „Atverkim pasakų skrynelę“.

Renginio metu vaikams pristatytos gražiausios pasakos. Nors mažieji dar nemoka skaityti ir rašyti, tačiau supranta, kad knyga susideda iš raidžių ir piešinių. Darželinukai vartė pasakų knygas, aptarė iliustracijas ir jose pavaizduotus pasakų veikėjus. Smagiausia, kad rytmetis tik pradžia į tikrąjį knygų skaitymo malonumą: visą mėnesį po darželį keliaus Kalvelių bibliotekos darbuotojų paruošta „Pasakų skrynelė“ su palinkėjimais, kad vaikų rankose kuo dažniau šnarėtų knygos puslapiai, atverdami atradimų ir stebuklų pilną pasaulį.

                                                                                                                                          Organizatoriai

The post Rytmetis „Atverkim pasakų skrynelę“ appeared first on Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka.

Būkime pasiruošę kelyje praleisti specialiąsias transporto priemones (video)

Previous article

Kratos metu rasta kontrabandinių rūkalų ir galimai naminukės (video)

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas