Lietuva

Patvirtinta futsal rinktinės sudėtis pirmą kartą rengiamam Šiaurės–Baltijos taurės turnyrui

0

Gruodžio mėnesį Danijoje įvyks pirmą kartą rengiamas šešių komandų Šiaurės–Baltijos taurės turnyras, kuriame startuos ir Lietuvos rinktinė.

Turnyras gruodžio 12–17 dienomis įvyks Joringo mieste, šiaurinėje Danijoje. Varžybose dalyvaus šešios komandos – Lietuva, Latvija, Estija, Danija, Norvegija bei Grenlandija.

„Labai džiugu, kad turėsime galimybę sudalyvauti tokiame naujame turnyre, kuriame galėsime išmėginti jėgas ne tik su Baltijos, bet ir Skandinavijos regiono komandomis.

Tai bus nauja ir įdomi patirtis mūsų rinktinei, tačiau svarbiu akcentu vis tiek išlieka pergalės“, – dar kiek anksčiau kalbėjo Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos direktorius Karolis Dieninis.

Pirmojoje grupėje susitiks Grenlandijos, Danijos ir Norvegijos futsal rinktinės, o antrojoje grupėje varžysis Lietuva, Latvija ir Estija.

Savo grupėse komandos su abiem varžovais susitiks po vieną kartą, o pagal grupėse užimtas vietas paaiškės, kas dėl kokių pozicijų turnyre varžysis.

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis grupės turnyre:

Gruodžio 12 diena (antradienis)

16:45 val. Estija – Lietuva;

Gruodžio 14 diena (ketvirtadienis)

16:45 val. Lietuva – Latvija;

Trečias vietas savo grupėse užėmusios ekipos susitiks akistatoje dėl penktos vietos turnyre, tuo tarpu pirmas dvi vietas grupėse užėmusios komandos susitiks pusfinaliuose, o tada – ir finale, kur ir paaiškės turnyro nugalėtojai.

Lietuvos rinktinės treneris Mičo Martičius pasirinko futbolininkus, su kuriais stos į kovą pirmą kartą rengiamame turnyre. Tiesa, sąraše nėra ne vieno įprastai rinktinėje esančio žaidėjo, tačiau to LSPFA direktorius tame įžvelgė ir teigiamą pusę.

„Ne visiems rinktinės nariams dėl asmeninių priežasčių pavyks sudalyvauti šiame turnyre, tačiau treneris jų argumentus suprato. Visgi, sudėtyje turėsime ne vieną jauną futbolininką iš mūsų vietinio čempionato, tad treneriui tai bus puiki galimybė juos pamatyti tarptautinėje arenoje, kas bus labai svarbu ruošiantis po poros metų mūsų šalyje vyksiančiam Europos čempionatui“, – kalbėjo K. Dieninis.

Rinktinės sudėtis:

Vartininkai

Karolis Čirba (VIP), Gustas Jaskutis („Vikingai“);

Aikštės žaidėjai

Radvilas Bliukis („Kėdainiai United“), Dominykas Daunoravičius („Hegelmann“), Vladimir Derendiajev (VIP), Jonas Lebedevas (be klubo),  Paulius Osauskas („Vikingai“), Kristupas Petravičius („ŠSPC-Radviliškis“), Titas Pivovaras („Hegelmann“), Artūras Rocys („Vikingai“), Lukas Sipavičius („Hegelmann“), Artiom Spelman („Hegelmann“), Albert Voskunovič („Kauno Žalgiris“), Justinas Zagurskas („Kauno Žalgiris“), Ugnius Zenkovas („Kauno Žalgiris“), Nojus Žitkauskas („Kauno Žalgiris“).

The post Patvirtinta futsal rinktinės sudėtis pirmą kartą rengiamam Šiaurės–Baltijos taurės turnyrui appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Policijos pareigūnai išgelbėjo jauno vyro gyvybę (video)

Previous article

Karo taktikos pratybos

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Lietuva