MiestasRenginiaiVilniečiams redakcija

Paroda „Moters pasaulis 2019“: ką reiškia būti moterimi?

0

Trečiąjį lapkričio savaitgalį Kaune, jau tradiciškai, 17-ąjį kartą vyksta didžiausia mados, stiliaus ir grožio paroda Baltijos šalyse – „Moters pasaulis 2019“. Žalgirio arenoje įvairios moterys susiburia susipažinti su grožio tendencijomis, naujienomis, įsigyti naujų produktų arba tiesiog pasisemti įkvėpimo.

„Moters pasaulis“ tampa lyg tradicija draugėms, sesėms, mamoms ir dukroms ar kolegėms praleisti „moterišką“ dieną kartu. Ne išimtis ir šie metai – parodoje daugybė moterų ir visos jos skirtingos ir su skirtingais tikslais.

Būti moterimi – kurti grožį pasaulyje

Ši paroda puiki proga ne tik įsigyti grožio produktų, ar atrasti ką nors naujo, bet ir pabūti geroje aplinkoje, kur daug gerų emocijų. Turbūt sunkiai būtų galima rasti kitą tokią vietą ar renginį, kur po vienu stogu būtų galima išvysti tokį didelį skaičių moterų. Ir visos jos skirtingos, tačiau puikiai nusiteikusios, švytinčios ir reiškiančios savo moteriškumą.

Lankytojos noriai pasakojo apie įspūdžius parodoje ir dalinosi savo mintimis apie tai, ką reiškia būti moterimi:

[youtube v=”yovjHRmzBKs”]

„Moterimi, man, pirmiausiai reiškia būti mama, kas yra labai nuostabus jausmas. O tai asocijuojasi su harmonija ir grožiu, nes moterys kuria harmoniją ir grožį pasaulyje,“ – kalbėjo viena iš parodos dalyvių.

Kitos lankytojos pritarė, kad moterys kuria grožį pasaulyje, gali padaryti labai daug, o ši paroda ir parodo, ką jos sugeba:

„Būti moterimi tai gražinti pasaulį, gražinti savimi ir būti nuostabiai.“

„Man moteris tai toks kūrinys, kuris viską gali, yra stiprus. Tokios parodos rodo, ką moterys gali: jos pačios kuria, daro verslus.“

Paroda Kauno Žalgirio arenoje vyks iki sekmadienio 17 val. todėl dar turite laiko apsilankyti ir atrasti naujovių, įsigyti produktų, pasisemti įkvėpimo ir svarbiausia pabūti stiprių, nuostabių ir įdomių moterų apsuptyje.

Sigitai kūdikis gimė trimis mėnesiais anksčiau: kiekviena diena buvo laimėjimas

Previous article

Kauno futbolininkės išplėšė pergalę vardan sergančio vaiko

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas