MiestasNaujienosRenginiai

Nenutrūkstanti tradicija: renginys „Dizaino Dienos 2019“ mados mylėtojus kviečia jau 24 kartą

0

Lapkričio 29 dieną mados mylėtojai susiburs netikėtoje vietoje – KTU sporto angare (Radvilėnų pl. 19, Kaunas), kuriame vyks „Dizaino Dienos 2019“, suteiksiančios galimybę pamatyti jaunųjų dizainerių kūrybą.

Kauno technologijos universiteto (KTU) Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto (MIDF) studentų atstovybės organizuojamas mados šou šiemet vyks jau dvidešimt ketverius metus iš eilės. Jo metu jaunieji dizaineriai dalijasi savo kūrybos vaisiais ne tik su mados mylėtojais, bet ir su žinomais mados industrijos atstovais.

Pasak organizatorių, visi mados entuziastai turėtų nepraleisti galimybės pasisemti įkvėpimo iš jaunatviškų kolekcijų, demonstruojamų ant podiumo. Renginys kasmet kviečia trumpam atitrūkti nuo įsisukusios rudeninės rutinos ir susirinkti ten, kur džiugina naujos idėjos.

„Renginys bus tikrai išskirtinis, jame netrūks įvairovės ir netikėtų sprendimų,“ – sako renginio „Dizaino dienos 2019“ koordinatorė Indrė Alechnavičiūtė. Pasak jos, renginys žiūrovams suteikia išskirtinę progą ne tik pamatyti įspūdingą šou, bet ir pajusti madoje išreikštą šiuolaikinio jauno žmogaus požiūrį.

Šiais metais renginyje „Dizaino Dienos 2019“ bus pristatyta 15 kolekcijų, kurių didžioji dalis dalyvaus konkursinėje programoje. Renginio metu dizainerių kūrybą vertins kompetentinga mados ir estetikos žinovų komisija, kurioje – gerai mados pasauliui žinomi profesionalai.

Komisijoje dalyvaus ir kolekcijas vertins Socialinių mokslų daktaras, knygų išvaizdos, mados ir interjero temomis autorius Eugenijus Skerstonas, mados leidinio „L’Officiel“ pagrindinė stilistė Irina Cybina, neseniai „Audimui“ kolekciją sukūrusi dizainerė Ieva Daugirdaitė ir KTU MIDF profesorė Virginija Daukantienė.

Renginio organizatoriai išreiškė viltį  sulaukti susidomėjimo ir iš didelį skaičių sekėjų socialiniuose tinkluose turinčių influencerių, taip siekdami pritraukti dar didesnę mada ir tendencijomis besidominčią auditoriją.

Pasak jų, tai pagelbėtų populiarinant naujus vardus lietuviškoje mados padangėje, nes „Dizaino dienos 2019“ ypač reikšmingos jauniems kūrėjams, dar tik žengiantiems pirmuosius kūrybinius žingsnius.

Organizatorių teigimu, kiekvienais metais „Dizaino Dienos“ yra vis kitokios, skleidžiančios vis skirtingą idėją, tačiau išlaikančios pagrindinį tikslą – suteikti galimybę dizainerio mintims būti išgirstoms. Renginio iniciatyva skatina dizainerį drąsiai rodyti savitą požiūrį ir dalintis originalia kūryba, neleidžiant jokioms aplinkybėms užslopinti kūrybinių impulsų.

Išsamesnė informacija apie renginį  –KTU „Facebook” paskyroje.

ktu. edu informacija

Benediktas Vanagas Dakare Lietuvai atstovaus nauju pavadinimu

Previous article

Kauno rajono savivaldybė kviečia vaikus su sunkia negalia auginančias šeimas teikti prašymus pritaikyti būstą ir (ar) gyvenamąją aplinką

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas