Kriminalai

Narkotikų platintojai ir pirkėjai atsidūrė areštinėje

0

2023 02 06

230206.jpg

Sostinės Naujininkų ir Naujamiesčio rajonuose sulaikyti narkotinių ar psichotropinių medžiagų platintojai ir pirkėjai.

Sausio 31 d. Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai neviešo patruliavimo Naujininkuose metu pastebėjo, kaip romų tautybės moteris (gimusi 1991 m.) iš savo namų, matant policijos pareigūnams, išplatino narkotines ar psichotropines medžiagas vyrui (gimusiam 1977 m.,) ir moteriai (gimusiai 1993 m.). Pastarieji, pastebėję policijos pareigūnus, savo „pirkinius“ numetė ant žemės. Atlikus neatidėliotinus tyrimo veiksmus, pas romų tautybės moterį kratos metu surastos priemonės, skirtos fasuoti, dozuoti ir sverti narkotines ar psichotropines medžiagas.

Vasario 2 d. Naujamiestyje, netoli Naujininkų, policijos pareigūnai pastebėjo asmenį (gimusį 1984 m.), kuris, kažką laikydamas rankoje, skaičiavo. Privažiavus arčiau, šis, atpažinęs policijos pareigūnus, staigiai nusisuko ir šalindamasis ant žemės išmetė paketą – jo viduje buvo folijos lankstinukai ir dar vienas plastikinis paketas su milteliais, galimai su narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Atlikus neatidėliotinus proceso veiksmus, visi asmenys buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Policijos pareigūnai dėkoja neabejingai visuomenei už bendradarbiavimą ir prašo apie pastebėtą vykdomą nusikalstamą veiką ar administracinį nusižengimą nedelsiant pranešti skubios pagalbos tarnybų tel. 112.

„Laisvės kovų ir rezistencijos įamžinimas turi būti valstybės prioritetas“

Previous article

Reaguojant į skrydžius prie Baltijos valstybių sienų duomenys: sausio 29 – vasario 5 d.

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai