Kriminalai

Narkotikai į Šalčininkus nepateko

0

2023 05 26

IMG-3771.JPG

Pastaraisias mėnesiais Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai sistemingai gaudavo vietinių gyventojų pranešimus apie Šalčininkų mieste ir Jašiūnų miestelyje jaunimo tarpe platinamas stipraus kristalais, be to šalčininkiečiams pradėta tiekti skysto pavidalo narkotinę medžiagą skirtą naudoti jaunimo tarpe plačiai paplitusiuose garinimui skirtuose elektroninėse cigaretėse. Buvo užfiksuoti atvejai, kai po elektroninių cigarečių naudojimo, jauno amžiaus Šalčininkų miesto gyventojai buvo pristatyti į medicinos įstaigą, su traukuliais, praradę sąmonę skubiai gaivinami reanimacijos skyriuje. Gauta pranešimų, apie neva miesto gimnazijose platinamas narkotines medžiagas.

 

Atlikę kruopštų tyrimą Šalčininkų rajono policijos komisariato speciali tyrimo grupė atliko tikslinę policinę priemonę. 2023-05-24 apie 21 val. įvažiuojant į Šalčininkų miestą buvo sustabdytas BMW automobilis, kurį vairavo vilnietis (g. 2003 m.). Pareigūnams paklausius ar jis turi draudžiamų daiktų, pastarasis atsakė neigiamai ir labai nustebo, kodėl pareigūnų buvo sustabdytas. Tačiau pradėjus iš automobilio slėptuvių traukti buteliukus su įtartinu skysčiu, pastarojo nuotaika staiga pablogėjo ir akimirkai pabandęs nukreipti pareigūnų žvilgsnį, jis iš kelnių apatinių ištraukė maišelį su baltos spalvos medžiaga ir sviedė ją į šalikelę, tačiau šis veiksmas buvo pastebėtas pareigūnų ir asmuo buvo sulaikytas.

Atlikus asmens ir transporto priemonės apžiūrą, rasti specialūs indai su skysčiais ir kristalo pavidalo medžiagomis bei fasavimo priemonės.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 260 str. 1 d.

 

Šalčininkų rajono policija dėkoja gyventojams už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją išaiškinant teisės pažeidimus ir toliau prašo apie pastebėtus galimai daromus teisės pažeidimus ar nusikalstamą veiką pranešti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112 arba per elektroninių policijos paslaugų portalą www.epolicija.lt.

Tarptautinę vaikų gynimo dieną kviečia minėti Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka

Previous article

Seimo Pirmininkė reiškia užuojautą dėl muzikologės Zitos Kelmickaitės mirties

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai