Miestas

Lukiškių aikštėje čiuožinėjo jau 29 tūkstančiai

0

Vos per keletą mėnesių Lukiškių aikštės čiuožykla po atviru dangumi sulaukė daugiau kaip 29 tūkst. lankytojų. Vilniečiai ir miesto svečiai pramogavo, mokėsi įvairių čiuožimo technikų, išbandė ledo ritulį, dailųjį čiuožimą. Didesniais būreliais čiuožti rinkdavosi ir senjorai, ir moksleivių klasės.  Čiuožykla veiks iki pat Kovo 11-oios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos.

„Antrus metus Lukiškių aikštės čiuožykla tampa tikru traukos centru, ypač šią šiltą žiemą, kai visi buvo išsiilgę sniego ir žiemos pramogų. Noriu pasidžiaugti, kad sostinės mokyklos šįmet buvo dar aktyvesnės ir pasinaudojo puikia galimybe pasimėgauti visiškai kitokiomis kūno kultūros pamokomis. Dar smagiau, kad čiuožykloje nemokamus seansus šiemet išbandė ir aktyviai laisvalaikį leido beveik 900 mūsų senjorų“, – džiaugėsi Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Moksleiviai turėjo galimybę, nuo pirmadienio iki penktadienio, kiekvieną darbo dieną čiuožti nemokamai net po 4 seansus. Lukiškių aikštės čiuožyklą išbandė daugiau nei 1300 moksleivių iš 59 sostinės mokyklų.

Šiemet čiuožyklos organizatoriai ypatingą dėmesį skyrė senjorams, kurie kiekvieną trečiadienį galėjo čiuožti nemokamai.

Čiuožykla iki pat  šventinės kovo 11-osios veiks darbo dienomis: nuo 12 iki 21.30 val., o savaitgaliais – nuo 10 iki 22 val. Čiuožimo seanso su savomis pačiūžomis kaina – 2 eurai, su čiuožykloje nuomotomis – 3 eurai. Vaikai (nuo 5 metų su suaugusių priežiūra)/ moksleiviai/ studentai (pateikę pažymėjimus) čiuožia už 2 eurus.

vilnius.lt informacija

Nemokamos ekskursijos Kovo 11-ąją kvies pažinti Laisvės miesto istoriją

Previous article

Medininkų pilyje – šventinis Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-čio minėjimas

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas