Lietuva

Konstitucinis Teismas penktadieniais ilsisi?

0

Dalinkitės

Mūsų Tėvynės Konstitucinis Teismas (KT) dirba intensyviai. Penktadienis, rytas, darbo diena. 9.45. Automobilių gausos, uždarame kieme, nematyti, nors anksčiau, būtent čia būta jų pilna. Matome vienišą mašinytę, kurios galimai esama kažkieno, kurie saugo nesančius Teisėjus su palydovais. Net ir darbuotojų, o jų ten apie penkias dešimtis oficialiai triūsiant numatoma, – nėra.

Gretimas Teisingumo ministerijos kiemas retai randa savyje daugiau automobilių parkavimo vietų net darbuotojams. Redakcija oficialiai paklausė – negi visi nuotoliniu būdu dirba ir nuo kurios tokios svarbiausios datos bei kieno parėdymu?

KT, kaip ir Seimo, Prezidentūros, Vyriausybės ir šiaip aukštųjų dignitorių kiemas gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Valstybės Saugumo Departamento, Specialiųjų Tyrimų Tarnybos, privačiai samdytų šnipų ar Policijos kriminalinių turimų biuro – ne.

Bet… kartais “specai” susipyksta. Taigi, reikalas toks: persidirba, kaip nurodoma, savo ataskaitose, kurios yra viešos, KT aparatas ir teisėjai ar ne? Na ir ilsisi bent penktadieniais. Aplink žmonės gyvena – stebėkime, dalinkimės…

KT albumo nuotr.

Vietos plėtrai skirtas finansinis instrumentas padėtų spartinti ES investicijų pradžią

Previous article

Suduotas smūgis organizuotai grupuotei

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Lietuva