MiestasNaujienos

Keisis kai kurių sostinės viešojo transporto maršrutų trasos ir tvarkaraščiai

0

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad numatomi tam tikri viešojo transporto eismo organizavimo pakeitimai. Nuo sausio 22 d. dėl Žirnių – Minsko pl. – Liepkalnio g. sankryžos rekonstrukcijos darbų 2-ojo maršruto autobusai, kursuodami link Stoties, Karaimų kapinių stotelėje nebestos, nes ji patenka į darbų vykdymo zoną. Keleivių prašoma naudotis artimiausiomis stotelėmis – Tyzenhauzų, kuri yra apie 350 m nuo Karaimų kapinių stotelės, Oro uosto kryptimi, arba Žirnių, esančia už maždaug 440 m, Stoties kryptimi.

 

Taip pat nuo sausio 25 d. laukia pokyčiai tam tikrų viešojo transporto maršrutų eismo organizavime:

  • bus koreguojami 16-ojo, 58-ojo ir 61-ojo maršrutų autobusų tvarkaraščiai.
  • 25-ojo autobusų maršruto trasa pratęsiama iki Vaidotų. Atvykę iki Vytauto Andriaus Graičiūno stotelės autobusai toliau važiuos Statybininkų ir Krantinės gatvėmis iki Vaidotų stotelės, o papildomai stos Šaltinio (Krantinės g., Vaidotų kryptimi) ir Vaidotų (Krantinės g.) stotelėse bei naujai įrengtose Vytauto Andriaus Graičiūno (V. A. Graičiūno g.) ir pagal pareikalavimą (Statybininkų g.) stotelėse. Atsižvelgiant į šiuos pokyčius, keisis 25-ojo maršruto autobusų eismo tvarkaraštis.

51-ojo autobusų maršruto trasa pratęsiama iki Pagirių. Atvykę iki stotelės Daniliškės autobusai toliau važiuos Jaunystės gatve iki stotelės Pagiriai, o taip pat papildomai stos stotelėje Pagiriai bei naujai įrengtose stotelėse Daniliškės (J. Tiškevičiaus g., Pagirių kryptimi), Degučių bei Jaunystės (Jaunystės g., abiem kryptimis). Dėl šių pokyčių bus koreguojamas ir 51-ojo maršruto autobusų eismo tvarkaraštis.

  • Atsižvelgiant į gyventojų, mokymo įstaigų bei įmonių pateiktus prašymus, bus koreguojami 28, 33 ir 87 autobusų maršrutų tvarkaraščiai.

Nauji šių autobusų maršrutų tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt skelbiami nuo sausio 21 d.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

vilnius.lt informacija

Vilniaus gimtadienio išvakarėse atidaromoje parodoje – pirmąkart lietuviškai užrašytas Vilnius

Previous article

Planuojamas 2020 m. Vilniaus miesto biudžetas – 11 proc. didesnis nei pernai

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas