MiestasNaujienosRenginiai

Kalėdos ir Naujieji Kaune 2019: Miestiečiams nuobodžiauti neleis gausybė muzikos koncertų

0

Rengiatės artėjančias žiemos šventes praleisti Kaune? Nuostabu. Kaip tik jums parengėme kalėdinių ir naujametinių koncertų sąrašą. Bilietai jau tirpsta (nors yra ir nemokamų pasiūlymų), tad patariame nesnausti ir jau dabar įsigyti bilietus į jus labiausiai sudominusį renginį.

12 01 – 01 06
Kosminių Kalėdų miestelis
Rotušės aikštė

Žiemos šventės Kaune nusidažė netikėtomis spalvomis ir kviečia užsukti į Kalėdinį kosmosą.Nusiteikite maloniems netikėtumams bei ilgai išliekantiems spalvingiems įspūdžiams. Tokiems, kur norėsis sušukti „Kosmosas, o ne Kalėdos!“. Šiais metais tai daugiau nei vien eglė ir kalėdinis miestelis – šiais metais tai nemokamas bilietas į paslaptingąją planetą. Į ten, kur gyvena pasakos, šypsenos ir neblėstanti šventinė nuotaiką. Užsiėmimai, dirbtuvės, knygos, teatras, muzika – veiklos Kalėdų miestelyje lauks kasdien. Gruodžio 31-ąją Rotušės aikštėje – Naujųjų sutikimo šventė „Kosminiai Naujieji Kaune“ su Lietuvos šokių muzikos atlikėjais

Šeštadienis, 12 21, 17:00
Koncertas „Kalėdų paslaptis“
Kauno valstybinė filharmonija
Bilietai

„Kalėdų paslaptis“ – tai džiazo muzikos kelionė, kurios stotelėse Ellą Fitzgerald pasitiks Kauno bigbendas ir aksominio tembro savininkė – Sofia Rubina-Hunter. Ji – talentinga ir ryški Estijos džiazo muzikos dainininkė. Sofia yra išleidusi tris studijinius albumus, kuriuose atsispindi skirtingi stiliai – house, jazz-folk ir funk.

Šeštadienis, 12 21, 19:00

Kalėdinių giesmių koncertas „Betliejaus stebuklas“

VDU Didžioji salė

Bilietai

Prabudimo orkestras jau antrus metus iš eilės kviečia į koncertą, kuriame kalėdines giesmes atliks Danas Berlinskas, Gabrielė Gvazdikaitė, Rugilė Daujotaitė, Tadas Daujotas, Raimonda Narsejeva, Simona Mikaliūnienė, Karolina Mint, Kauno krikščioniškasis kamerinis choras „Geroji Naujiena“ (vadovas Nerijus Šatinskas) bei Prabudimo orkestro muzikantai.

Ketvirtadienis, 12 26, 14:00

Šventinė popietė visai šeimai „Kalėdų muzika iš ekranų“
Kauno kultūros centras

Bilietai

Ir vėl kalnais, miškais, jūromis skrieja Kalėdų rogės. Artėja su Kalėdų varpeliais, linksmaisiais pasakoriais ir visa svita pažįstamų herojų. Jie iš animacinių filmų, žydrųjų ekranų užklys į Kauno kultūros centro salę. Skambančios muzikos fone jūs tapsite sekliais. Ko ieškosime? Sužinosite tik atvykę į labai netikėtą, labai paslaptingą, labai pavojingą ir labai kalėdinį koncertą. Kadangi mažieji paprastai yra labai drąsūs, tai skubame nuraminti jų tėvelius – nebijokite! Kalėdų nuotykių takais vedžios Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“. Su tokia galinga ir skambia armija neprapulsime. Taigi – skrendame į Kalėdas su animacinių bei kalėdinių filmų herojais.

Ketvirtadienis, 12 26, 17:00 
Koncertas „Kalėdos visiems“
Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia
Nemokamai

Kaip ir kasmet per Kalėdas, Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ dovanoja muzikinį vakarą. Šįkart orkestras siūlo pakeliauti po pasaulį ir išgirsti anglų, amerikiečių, ukrainiečių, flamandų, ispanų, vokiečių ir lietuvių kalėdines kompozicijas. Šv. Kalėdų nuotaikos koncerte bus pratęstos ne tik su džiugiomis melodijomis, bet ir su lietuvių muzikos patriarcho Juozo Naujalio, kurio 150-ąsias gimimo metines šiemet pasitikome, giesmėmis.

Ketvirtadienis, 12 26, 18:00
Opera „Makbetas“
Kauno valstybinis muzikinis teatras
Bilietai

Kūrybinį sezoną savoje scenoje po rekonstrukcijos teatras pradeda ambicingai – su G. Verdi operos „Makbetas“ premjera. Psichologinė ir giliai mistinė W. Shakespeare’o dramos tobula muzikinė versija Kaune statoma pirmą kartą – stiprios Valstybės teatro trupės repertuare tarpukariu jos taip pat nebuvo.

Penktadienis, 12 27, 18:00
Koncertas „Kalėdos ant bangos“
Kauno kultūros centras, Kęstučio g. 1
Bilietai

Įsimintiniausių scenos meistrų kalėdines melodijas ir žiemos nuotaiką skleis Jurgis Brūzga su Kauno bigbendu. Linksmos ir romantinės, džiazuojančios ir vaikystę menančios melodijos užlies kartu su gaiviu eglės aromatu, puošniomis girliandomis, namų jaukumą kuriančiais kepiniais ir brangiausiais žmonėmis.

Pirmadienis, 12 30, 18:00
Opera „Traviata“
Kauno valstybinis muzikinis teatras
Bilietai

Šis G.Verdi operos „Traviata“ spektaklis yra jau ketvirtasis Kauno muzikinio teatro trupės pastatymas, naujai suskambėjęs 2000 metų išvakarėse.  Tai viena populiariausių G.Verdi operų, ji turi ypatingas tradicijas Lietuvoje, būtent šiuo kūriniu veiklą pradėjo lietuvių profesionalus operos teatras 1920 m. Nuo tų metų iki 1993 m. Kauno melomanai puoselėjo tradiciją šiuo spektakliu palydėti Senuosius ir sutikti Naujuosius metus. Pastarąjį dvidešimtmetį šią tradiciją operos gerbėjai tęsia susirinkdami į „Traviatos“ spektaklį kiekvienų metų gruodžio 30 d.

Antradienis, 12 31, 16:00
Naujametinis gala koncertas
Kauno valstybinė filharmonija
Bilietai

Pasitikti artėjančius Naujuosius metus Kauno valstybinė filharmonija kviečia šventiniame gala koncerte su pamėgtais miesto kolektyvais – Kauno valstybiniu choru, Kauno miesto simfoniniu orkestru bei dirigentu Constantine‘u Orbelianu. Šventišką nuotaiką kartu kurs talentingi ir žavūs lietuvių solistai – sopranas Vida Miknevičiūtė ir bosas-baritonas Kostas Smoriginas bei svečiai  – įspūdingo balso savininkė, sopranas Veronika Dzhioeva ir tarptautinių konkursų laureatas iš Armėnijos Sergejus Stepanyanas. Programoje – visų laikų gražiausi klasikinės muzikos kūriniai orkestrui, chorui ir solistams.

Antradienis, 12 31, 17:00
Naujametinis koncertas „Švieski man vėl!“
Kauno kultūros centras
Bilietai

Palydėti Senuosius metus Kauno bigbendas ir dainininkas Povilas Meškėla kviečia su legendinėmis Stasio Povilaičio dainomis. „Pago Pago“, „Kristina“, „Sudeginti tiltai“, „Švieski man vėl“ – originalios dainos ir šlageriai, žavūs savo melodijomis, emocija ir menančiomis šviesaus atminimo maestro Stasį Povilaitį. Kiekviena daina – tai atskira istorija, tampriai suaugusi su mūsų gyvenimais, galbūt – įsimintinu pasimatymu, linksma bičiulių draugija arba tiesiog – mielu renginiu, kuriame „pirmuoju smuiku“ grojo Stasys Povilaitis.

Antradienis, 12 31, 19:00
Naujametinis koncertas „Metų laikai“

VDU Didžioji salė
Bilietai

Pasitinkant Naujuosius metus VDU Kamerinis orkestras, diriguojamas Vytauto Lukočiaus, bei solistai Zbignievas Levickis (smuikas) ir Laimonas Salijus (akordeonas) kviečia į šventinį koncertą „Metų laikai“. Skambės pasaulio klasikos šedevrai – Italijos baroko meistro Antonio Vivaldi Keturi metų laikai” bei Argentinos tango revoliucionieriaus Astor Piazzolla „Keturi metų laikai Buenos Airėse“.

Antradienis, 12 31, 21:00
Naujametinė naktis su grupe „Antikvariniai Kašpirovskio Dantys”
„Renginių oazė“
Bilietai

„Atmosfera salėje bus TOKIA, kuri nuo pirmo iki paskutinio akordo įtraukia į fantastiškos nuotaikos sūkurį. Tokia, kurios metu nesišypsoti ir nešokti neįmanoma“, – žada vakaro rengėjai ir beprotiškiausia Lietuvos grupė.

visit.kaunas.lt informacija

Atkeliauja kalendorinė žiema – savaitgalį Kaune laukia šūsnis renginių

Previous article

Be tėvų globos likusiems vaikams Kauno rajone namus laikinai suteiks 11 šeimų

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas