Rajonas

Informacija dėl šeimos gydytojo konsultacijų karantino metu VšĮ Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje, Vilniaus rajono ambulatorijose ir BPG kabinetuose

0

Nuo 2020 m. lapkričio 7 d. visoje Lietuvoje įsigaliojus karantinui, šeimos gydytojo konsultacijai VšĮ Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje, Vilniaus rajono ambulatorijose ir BPG kabinetuose priimami tik iš anksto registruoti pacientai.
Pirmoji šeimos gydytojo komandos nario konsultacija tiesioginio kontakto būdu teikiama dėl ūmaus sveikatos būklės pablogėjimo, kurio priežastis nežinoma arba dėl reikšmingo anksčiau nustatytos ligos ar sveikatos sutrikimo pablogėjimo pacientui.
Nuotoliniu būdu šeimos gydytojo komandos nario konsultacija teikiama:
– kai įtariama užkrečiamoji liga (karščiuojantys pacientai);- pakartotinės konsultacijos;- kai paciento būklė leidžia jam teikti nuotolines paslaugas;- vaistų, medicinos pagalbos priemonių išrašymo;- tyrimų rezultatų įvertinimo;- dėl nedarbingumo pažymėjimų išdavimo.

Kontaktiniu būdu ir toliau bus teikiamos šios paslaugos:
– odontologijos paslaugos;- nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūros paslaugos;- vaikų ir suaugusiųjų skiepijimo pagal Nacionalinę imunoprofilaktikos programą paslaugos;- konsultacijos vykdant ligų prevencijos programas.

Karščiuojantys pacientai kontaktiniu būdu konsultuojami tik po nuotolinės šeimos gydytojo konsultacijos. Į polikliniką karščiuojantys pacientai įleidžiami per atskirą įėjimą (sekti nuorodas).
Pacientų prašome atvykti į gydymo įstaigą ne anksčiau nei 10 min. iki paskirto vizito laiko. Jei pacientas negali atvykti, labai prašome, kaip galima anksčiau apie tai informuoti.
Gydymo įstaigoje būtina laikytis higienos taisyklių ir dėvėti nosį ir burną dengiančią veido kaukę, dezinfekuoti rankas, laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo, išlaikyti saugų 2 metrų atstumą nuo kitų asmenų.

Saugokime vieni kitus!
 
VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos administracijos informacija

Sostinės savivaldybės įmonei „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ vadovaus Justina Prunskienė

Previous article

Mobilioji programėlė ,,Neužkibk, o užsidirbk“ padės kovoje su prekyba žmonėmis

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Rajonas