MiestasNaujienos

Į Karmėlavos kapines veš naujas autobusas

0

Nuo šio savaitgalio į Karmėlavos kapines veš naujas 25-uoju numeriu pažymėtas autobusas. Šaltuoju metų laiku tarp Kalniečių poliklinikos ir didžiausių miesto kapinių Kauno viešasis transportas kursuos poilsio dienomis.

Paaiškėjus, jog Kauno rajono savivaldybės organizuojamas 120-asis maršrutinis taksi nebevažiuos į Karmėlavos kapines, Kauno miestas vos per keletą dienų rado ir pateikė sprendimą.

„Akivaizdu, jog likimo valiai kauniečių negalėjome palikti. Šiuo metu maršrutas su Kauno rajono savivaldybe suderintas iki gruodžio 31 dienos. Tikimės, jog ši tvarka išliks ir po naujų metų“, – teigė Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

25-ojo maršruto autobusai šeštadieniais ir sekmadieniais kursuos 2 kartus per dieną. Nuo Kalniečių poliklinikos stotelės jie važiuos Savanorių prospektu, magistraliniu keliu A6, Žirgyno ir Tylos gatvėmis. Paprastai žiemos sezono metu autobusai į kapines važiuoja rečiau.

Iš viešojo transporto stotelės „Kalniečių poliklinika“ jie išvažiuos 11.30 ir 13 val., o iš Karmėlavoje esančios stotelės „Senosios kapinės“ gyventojai galės grįžti 12.40 ir 14.10 val.

„120-ojo autobusų maršruto naikinimas yra dar vienas pavyzdys, kaip neracionaliai Kauno rajone tvarkoma viešojo transporto sistema. Tenka apgailestauti, kad tokios permainos rajone įvedamos praėjus vos kelioms savaitėms po Vėlinių. Kauno miestas pasirengęs užtikrinti, kad gyventojai patogiai pasiektų savo artimųjų amžino poilsio vietas. Darysime viską, kad keleiviams netektų patirti nepatogumų vykstant į kapines“, – pabrėžė Kauno miesto mero pavaduotojas Andrius Palionis.

Kauno miesto autobusais poilsio ir švenčių dienomis taip pat  gyventojai gali nuvykti į Vainatrakio kapines. Maršrutu Geležinkelio stotis–Vainatrakio kapinės dukart per dieną keleivius veža 61-asis autobusas.

Detalius visų autobusų eismo tvarkaraščius galima rasti čia.

Kauno miesto savivaldybės informacija

Kauno architektūros forumas kviečia diskutuoti, kokią įtaką miestui daro ,,landmark” pastatai

Previous article

Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui įteiktas garbingas Japonijos apdovanojimas

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas