Lietuva

Ežys labiau bijo pliko užpakalio ar popiergalio?

0

Tarptautinis baudžiamasis teismas (TBT) išrašė orderį, leidžiantį šitą niekšą – Vladimirą Putiną –  suimti ir galimai nubausti, nes dar reikia teisti.

Įsikišo, kaip čia be jos, Lietuvos teisingumo ministrė – kažkokia ten dobraja wolska – sako. kad organizuos šitai niekšybei dar daugiau orderių. Oi kiek jis jų susilauksiąs, žada valdžiažmoga. Mielai tikiu. Net įsivaizduoju kaip tai vyks. Per dar kelis simpoziumus bei kelioliką konferencijų irgi arba/seminarų.

Ko labiausiai bijo Putinas? Žinoma – dobrovolskinių orderių. Jeigu išrašys, susitarusi su į save panašiais sutvėrimais, dar kokias penkias šimtines – karas baigsis,

Tada viskas bus gerai. Ukraina bus laisva ir Kryme poilsiaus Grybauskaitė, Šimonytė, Skaistė, ir dar Gabrielius su Adomėnu. Jūsų valia tuo tikėti, o aš perspėju, kad taip gali ir nebūti.

Putinas, kaip Hitleris ar Stalinas, Mao ar dėdė Kimas tokius orderius gali jums siuntinėti pirmyn ir atgaliop be atvangos. Aiškinta jau ir peraiškinta, kad Kremlius ir jo draugai supranta tik jėgos kalbą. Ne orderiais tu jį pabaidysi, tą Putlerį.

Štai čia ir prieiname tą kritinį klausimą, kuris labai nėra patogus ir vis atidėliotinas – kam būtent esame pasiruošę?

Čia pat juk Lietuvos Krašto apsaugos ministerija viešai pareiškė štai ką: „Atsižvelgiant į Lietuvos kariuomenės plėtrą ir stiprinimą, taip pat į Lietuvoje dislokuotų sąjungininkų pajėgų poreikį, vienu iš pagrindinių Krašto apsaugos ministerijos prioritetų tampa karinės infrastruktūros vystymas, kuris svarbus ir kaip nacionalinio saugumo, atgrasymo politikos stiprinimo aspektas. Į Lietuvos kariuomenės infrastruktūrą investuojame apie 10 proc. gynybos biudžeto ir ši dalis pastaraisiais metais reikšmingai auga, o įgyvendinami projektai ir naujai kylanti infrastruktūra realiai atspindi mūsų kariuomenės stiprėjimą“, – sako krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

Ministras į Seimą išrinktas Kaune, – Kalniečių apygardoje.

Dešimt procentų jau net šiemet kariuomenei, o 90 procentų kam? Ir dabar situacija, metai iš metų gerėja? Nuostabu. Mes pasiruošę kariauti dobrovolskiniais orderiais. Putinas ir jo gauja verkia, sielvartauja.

Raketų,  bombų ir NATO bijojo sovietai, kurie, šiaip ar taip, nepanoro pulti Vakarų Berlyno tuo metu, kuris vadinamas Šaltuoju Karu.  Orderiai mažiausiai grojo.

Kas dešimtas krašto apsaugai skirtas euras tenka kariuomenei

Previous article

A. Sysas: išvaduoti iš II pensijų pakopos, žmonės galėtų kaupti profesiniuose fonduose

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Lietuva