Rajonas

Edukaciniai užsiėmimai derliaus tematika Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre

0

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras šiemet Derliaus šventę mini kitaip nei įprastai – dėl koronaviruso plitimo grėsmės Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro lankytojams organizuojami įvairūs edukaciniai užsiėmimai rudens gėrybių tematika.

Rugsėjo 30 d. Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre vyko edukacinis užsiėmimas „Kurkime rudenį spalvingai kartu“. Šį užsiėmimą vedė profesionali floristė Inesa Borkovska.
Užsiėmimo metu Inesa Borkovska susirinkusiems papasakojo apie magišką gėlių galią ir apie tai, ką iš jų galima pagaminti. Išklausę teorinę dalį, užsiėmimo dalyviai padarė gražių rudens spalvų gėlių kompozicijas, kurias galėjo pasiimti sau namo.
Tuo tarpu spalio 1 dieną buvo organizuotas edukacinis užsiėmimas vaikams „Tegul molyje ruduo atgyja“. Užsiėmimus vedusi Renata Utovka, vaikus supažindino su įvairiais molio gaminiais, pasakojo daug įdomių faktų apie molį. Šios veiklos metu vaikai išmoko įvairių molio apdirbimo būdų – nuo drožybos iki sukimo ant rato. Naujieji keramikai taip pat galėjo išmokti įvairių keraminių formų kūrimo ir dekoravimo būdų. Kiekvienas edukacinės veiklos dalyvis savo rankomis pagamino molio dirbinius.
Šių edukacinių užsiėmimų dalyviai patys galėjo įsitikinti, kad ruduo nėra nuobodus sezonas. Jie taip pat sužinojo, kaip galima turiningai praleisti ilgus rudens vakarus.

Andžej Aškelovič

Nelegalių „Tesla“ detalių rinka kaista – vagys palieka elektromobilius be apavo

Previous article

Atnaujintos rekomendacijos užtikrinant rinkimų dalyvių saugumą

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Rajonas