Kriminalai

„Būk saugus, atsargus ir sveikas“ (video)

0

2023 05 31

20230530_103909.jpg

Š. m. gegužės 30 d. prie Trakų kultūros rūmų vyko saugaus eismo akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas“. Akcija skirta atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, dėvėti ryškiaspalves liemenes, naudoti atšvaitus, segėti saugos diržus, būti atidiems ir gerbti kitus kelyje. Renginį organizavo Lietuvos automobilių kelių direkcija kartu su Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato ir Trakųpriešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais, Trakų visuomenės sveikatos biuro darbuotojais, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanoriais.

Veiklų stotelėse veikė saugos diržų imitavimo demonstravimo ir automobilio apsivertimo įrenginiai, kuriuose dalyviai galėjo išbandyti saugos diržų efektyvumą ir suprasti jų svarbą, taip pat dalyviai buvo supažindinami su įvairiomis saugaus eismo temomis, atėjusiems į akcijas žmonėms, buvo priminta, kaip taisyklingai teikti pirmąją pagalbą.

Didelis dėmesys buvo skiriamas paspirtukų vairuotojams, atkreipiant jų dėmesį į svarbiausius šių transporto priemonių saugaus dalyvavimo eisme aspektus. Dalyviai savo žinias apie saugų eismą galėjo pademonstruoti spręsdami kryžiažodžius.

Policijos, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Krašto apsaugos savanorių pajėgos supažindino su savo darbu bei naujausiomis spec. priemonėmis. Renginyje dalyvavo sostinės policijos kinologai su keturkojais Arčiu ir Odessa, surengę parodomąją programą. Trakų rajono policijos bendruomenės pareigūnai į šį renginį sukvietė beveik visų rajono švietimo įstaigų atstovus, moksleivius. Jie buvo supažindinti ne tik su temine renginio dalimi, bet ir su policijos pareigūno profesijos specifika, subtilybėmis, turimomis techninėmis priemonėmis. Policijos bičiulis Amsis kvietė moksleivius tapti jaunaisiais policijos rėmėjais, o ugniagesių gelbėtojų talkininkas bebriukas Ugnius ragino rinktis ugniagesio profesiją.

Širvintose Ž. Pinskuvienė bando riboti žodžio laisvę?

Previous article

Profesinė sąjunga „Solidarumas“ ragina stabdyti žurnalisto persekiojimą

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai