Miestas

„Vaikiškų knygų pasaulyje“

0

VRSCB Kalvelių struktūriniame padalinyje vyko vaikų knygos savaitė „Vaikiškų knygų pasaulyje“. Visą savaitę vyko renginiai: knygų pristatymo rytmečiai, knygų ir piešinių parodos, garsiniai skaitymai, žaidimai, edukaciniai užsiėmimai, skirtukų kūrimas, knygų restauravimas. Dalyvavo S. Moniuškos gimnazijos 1–4 klasių mokiniai kartu su mokytojomis: A. Fediuk, A. Spiridovič, K. Cvetkova, G. Dadel.

Kovo 14 d. 1–2 klasės mokiniai dalyvavo rytmetyje „Svečiuose pasaka“. Kartu su vaikais prisiminėme mėgstamiausias pasakas ir jų personažus. Dalyviai atsakinėjo į užduotus klausimus, minė mįsles, dalijosi mintimis apie šių pasakų herojus bei jų patirtus nuotykius. Mokiniai buvo aktyvūs, nestigo geros nuotaikos ir emocijų. Visi gavo bibliotekos darbuotojų sukurtas dovanėles.

Kovo 15 d. 3 klasės mokiniai dalyvavo garsiniuose skaitymuose „Pasakėle pasakėle, tu ateik nors minutėlei“. Mokiniams buvo pristatytos naujai gautos knygutės, paskaitytos ištraukos iš pasirinktų pasakų. Vaikai atliko įvairias užduotis, prisiminė skaitytų pasakų veikėjus bei pristatė savo pasirinktą perskaitytą knygą. Po to dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Skirtukas – knygos draugas“.

Kovo 16 d. 4 klasės mokiniai atvyko į edukacinį užsiėmimą „Knygų daktarai“. Bibliotekos darbuotojos papasakojo apie knygą, jos vertę ir naudą gyvenime. Vaikai skaitė citatas apie knygą, pasakojo, kaip reikia elgtis ir tausoti knygas. Renginio metu vaikai ne tik tvarkė suplėšytas knygas, bet ir sužinojo visą knygos kelią nuo parašymo iki bibliotekos lentynos. Kovo 16-oji Knygnešio diena. Buvo prisiminta knygnešių svarba Lietuvos istorijoje.

Vaikai šią savaitę pasinėrė į knygų pasaulį. Šis susitikimas suteikė vaikams žinių, gerų emocijų ir noro daugiau skaityti.

Kuo skiriasi Buča nuo Chodžaly?

Previous article

Pirmadienį Kaune prasidės „Geležinio Vilko“ brigados karių pratybos

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas