Lietuva

Tik komandiruotėmis pasižymėjęs konservatorius traukiasi iš Seimo

0

Dalinkitės

Pirmadienį žiniasklaida pranešė, kad Seimo nario mandato atsisako konservatorius Kristijonas Bartoševičius. Aiškėja, kad taip politikas nusprendė prieš pat numatytą komandiruotę Indijon, (išvyka buvo numatyta Sausio 22 d ir būtų trukusi iki Vasario 1 d.). Prieš tai politikas, anot Seimo informacijos, dar turėjo nebūti grįžęs iš Čilės.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino gavusi jo prašymą Sausio 20 d. 8 val. vakaro. Jau antradienį – Sausio 24 d. – VRK svarstys jo mandato perdavimą  Viliui Semeškai.

K. Bartoševičius į Seimą išrinktas pagal Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių sąrašą. Parlamente politikas dalyvavo Kultūros ir Ateities komitetų veikloje, priklausė Priklausomybių prevencijos komisijai. Panaikinus konservatoriaus mandate, į jo vietą Seime pretenduos buvęs krašto apsaugos viceministras Vilius Semeška.

Pats K. Bartoševičius portalui kaunieciams.lt  patvirtino, jog iš Čilės grįžo vakar naktį, o Indiją nebeskrido, nors ir „buvo tam tikrų planų“.

Seimo interneto puslapyje skelbiamose politiko veiklos ataskaitose dominuoja užsienio komandiruotės. Anksčiau jis labiausiai buvo žinomas kaip aktorius-humoristas „Dviračio žiniose“, nors turi ekonominį išsilavinimą, yra dirbęs mokytoju.

lrs.lt svetainės ekrano nuotr.

Prancūzijos ir Vokietijos vadovai švenčia

Previous article

Prezidentas: turime įprasminti už laisvę kovojusių 1863–1864 m. sukilimo didvyrių atminimą

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Lietuva