Kriminalai

Sulaikytas dar vienas narkotikų platintojas (video)

0

2023 03 10

Screenshot.png

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė, įtariama, narkotines ir psichotropines medžiagas platinusį sostinės gyventoją (gimusį 1996 m.). Jis sulaikytas atliekant ikiteisminį tyrimą dėl galimai neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras.

Atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, kovo 7 d. buvo sulaikyti vyras (gimęs 1979 m.) ir moteris (gimusi 1992 m.), kurie, įtariama, neseniai buvo įsigiję narkotinių medžiagų. Vyro apžiūros metu buvo rastas plastikinis maišelis su galimai narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Buvo sulaikytas ir galimai jiems narkotines ar psichotropines medžiagas išplatinęs vyras (gimęs 1996 m.). Policijos pareigūnai neatidėliotinos kratos vyro gyvenamojoje vietoje metu rado įvairių rūšių narkotinių ir/ar psichotropinių medžiagų, priemonių joms fasuoti, dozuoti ir sverti, pinigų, galimai įgytų nusikalstamu būdu.

Visi trys asmenys buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Š. m. kovo 8 d. Vilniaus miesto apylinkės teismas tenkino tyrimui vadovaujančio prokuroro prašymą ir galimai narkotines ar psichotropines medžiagas platinusiam vyrui skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams.

Policijos pareigūnai dėkoja visuomenei už bendradarbiavimą ir prašo apie pastebėtą vykdomą nusikalstamą veiką ar administracinį nusižengimą nedelsiant pranešti skubios pagalbos tarnybų tel. 112.

Rusija surengė masinę parodomąją raketų ataką prieš Ukrainą

Previous article

Narkotikų pardavėjas atsidūrė už grotų (video)

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai