Įmonės

Sraigtiniai oro kompresoriai: kas tai ir kam jie reikalingi?

0

Sraigtiniai oro kompresoriai yra oro kompresorių tipas, kuris naudoja teigiamą poslinkio mechanizmą, kad sukamuoju būdu stumtų orą. Dėl nuolatinio oro srauto jie efektyvūs ir patikimi vykdant įvairius pramoninius procesus. Pagrindinė sraigtinio kompresoriaus funkcija apima oro sulaikymą tarp dviejų tinklinių rotorių ir oro srauto sumažinimą, kai jis praeina tarp rotorių. Sumažinus įstrigusio oro tūrį, kompresorius padidina slėgį, todėl jį galima naudoti įvairioms pramonės reikmėms.

Yra įvairių tipų sraigtiniai oro kompresoriai, įskaitant sukamuosius sraigtinius ir be alyvos sraigtinius kompresorius. Sukamieji sraigtiniai kompresoriai yra dažniausiai naudojami pramonės šakose, kur reikalingas nuolatinis suslėgto oro tiekimas. Kita vertus, be alyvos sraigtiniai kompresoriai naudojami ten, kur užteršti alyva neleidžiama, pavyzdžiui, maisto ir farmacijos pramonėje. Nepriklausomai nuo tipo, sraigtiniai kompresoriai pirmenybę teikia pramonės šakoms, nes jie gali veikti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę be sustojimo.

Sraigtinio oro kompresoriaus komponentus sudaro du sraigtiniai sraigtai, vadinami rotoriais, kurie suspaudžia dujas. Konkreti sraigtinio kompresoriaus galia yra jo veikimo matas esant tokiam pačiam slėgiui ir išmetamųjų dujų slėgiui ir paprastai yra geras efektyvumo rodiklis. Kad kompresorius neveiktų nuolat, suslėgtas oras kaupiamas rezervuare. Tai leidžia kompresoriui sukaupti suspausto oro rezervą, kurį prireikus galima panaudoti, sumažinant kompresoriaus apkrovą ir pailginant jo tarnavimo laiką. Sraigtiniai kompresoriai naudojami įvairiose pramonės šakose, įskaitant gamybą, statybą ir energijos gamybą, kur reikalingas didelis oro ar dujų suspaudimo efektyvumas.

Sraigtiniai oro kompresoriai dėl savo efektyvumo ir našumo plačiai naudojami įvairiose pramonės šakose. Šie kompresoriai veikia sulaikydami orą tarp dviejų tinklinių rotorių, sumažindami oro srautą, kai jis praeina pro juos. Vienas iš pagrindinių sraigtinių oro kompresorių privalumų yra jų galimybė nuolat veikti be sustojimo. Dėl šios savybės jie idealiai tinka pramonės šakoms, kurioms reikalingas nuolatinis suslėgto oro tiekimas, pavyzdžiui: gamyba; statyba; automobiliai; maisto ir gėrimų; farmacijos.Šiose pramonės šakose sraigtiniai oro kompresoriai naudojami įvairioms reikmėms, įskaitant pneumatinių įrankių maitinimą, gamybos linijų valdymą ir procesų valdymą.

Sraigtiniai oro kompresoriai turi keletą pranašumų, palyginti su kitų tipų kompresoriais. Vienas iš svarbiausių privalumų yra didelis efektyvumas ir energijos taupymas. Sraigtiniai kompresoriai gali veikti skirtingais sukimosi greičiais ir reguliuoti savo suspaudimo pajėgumą pagal suslėgto oro poreikį. Ši funkcija ne tik taupo energiją, bet ir sumažina kompresoriaus susidėvėjimą, todėl padidėja patvarumas ir ilgesnis tarnavimo laikas. Be to, sraigtiniai kompresoriai puikiai valdo ir gali užtikrinti pastovų oro slėgį.

 

The post Sraigtiniai oro kompresoriai: kas tai ir kam jie reikalingi? appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Nausėda jau laimėjo?

Previous article

Socdemai nori naujos Seimo sesijos

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės