Miestas

Projekto „Už sveiką rytojų“ įgyvendinimo akimirkos

0

Rugsėjo 30 d. Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos Šumsko struktūriniame padalinyje buvo įgyvendintas projektas „Už sveiką rytojų“. Projektas parengtas pagal Vilniaus rajono visuomenės sveikatos rėmimo specialiąją programą. Jo tikslas – siekti motyvuoti gyventojus gyventi sveikiau ir sumažinti cukrinio diabeto riziką.

Projektas buvo skirtas šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais, kurioms cukrinio diabeto susirgimo ir profilaktikos tema yra aktuali. Smagu, kad renginyje taip pat dalyvavo Kalvelių seniūnijos teritorijoje esančių įstaigų vadovai ir darbuotojai.

Susitikimo metu Šeimos medicinos centro šeimos gydytojas Vilius Rajeckas papasakojo projekto dalyviams apie cukrinio diabeto rizikos veiksnius bei jo prevenciją. Kalbėjo apie tai, kaip išmokyti keisti gyvenseną, valdyti stresą, rinktis sveikatai palankią mitybą bei fizinį aktyvumą, atsakė į dalyvių klausimus. Vaikai ir paaugliai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas įvairiuose žaidimuose ir estafetėse. Renginio pabaigoje vyko spaudinių parodos „Sveiko gyvenimo paslaptys“ pristatymas ir edukacija „Skanu ir sveika. Misija įmanoma“.

Projektą finansuoja Vilniaus rajono savivaldybė. Partneriai: Vilniaus rajono savivaldybės Kalvelių seniūnija, Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras.

The post Projekto „Už sveiką rytojų“ įgyvendinimo akimirkos appeared first on Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka.

Planuojate parduoti automobilį? Ekspertai siūlo palaukti bent iki pavasario

Previous article

Seimo Pirmininkė: „Kartu su NATO sąjungininkais kuriame saugesnę Lietuvą“

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas