Įmonės

Pakaunės įmonėms – šeši aukso medaliai

0

Dalinkitės

„Žalgirio“ arenoje veikia jau keturioliktoji Lietuvos gamintojų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“, kurioje savo produkciją pristato rekordinis dalyvių skaičius – 262. Tarp šių dalyvių yra 15 iš Kauno rajono.

Kaip ir kasmet parodos dalyviai dėl geriausiųjų vardo varžėsi maisto ir gėrimų, kosmetikos ir buitinės chemijos, aprangos bei kitose kategorijose. Šiemet paskirti 37 parodos medaliai.

Penkios pakaunės įmonės pelnė net 6 aukso medalius.

Trečius metus iš eilės apdovanojimų sulaukia Piliuonoje įsikūrusi įmonė „Cosmoway“, kurios triumfas kaip ir pernai, dvigubas – aukso medalius pelnė „Green Feel’s“ Professional Line plaukų kaukė dažytiems plaukams su keratinu ir „Green Feel’s Man“ intensyviai drėkinantis veido kremas su hialurono rūgštimi.

Auksas atiteko Ritai Bendžiuvienei už jos sviestinį pyragą „Šimtalapis su aguonų įdaru“, už maisto papildus grožiui „MyBeautyForce“ apdovanota bendrovė „Plenum LT“. Taip pat aukščiausio įvertinimo sulaukė Ringauduose įsikūrusios įmonės „Žali Žali“ produktas – džiovintų vaisių ir uogų šokolade rinkinys ,,Metų ratas‘‘

„Rinkis prekę lietuvišką 2022“ aukso medaliu džiaugiasi ir Tomas Preikša, parodai pristatęs išskirtinį produktą – tvarius rankų darbo biožidinius URBA.

Parodos atidarymo šventėje dalyvavo ir Kauno rajono vicemeras Antanas Nesteckis. Aplankęs Kauno rajono įmonių stendus jis pasidžiaugė, kad šio krašto žmonės kuria kokybiškus, inovatyvius, skanius ir ekologiškus produktus, kurie patinka mūsų šalies pirkėjams.

Parodoje savo produktus pristato šios pakaunėje įsikūrusios įmonės: „Žali žali“ (Ringaudai), „Aconitum“ (Kauno LEZ), „Acheta“ (Ringaudai), „Cosmoway“ (Piliuona), Flokati (Giraitė), „Vegateksa“ (Garliava), „Plenum LT“ (Babtų sen.), „JBJ namai“ (Lapių sen.), „Ox Collagen“ (Noreikiškės), „Canna Mella (Neveronys), „Putinų sirupas“ (Vilkijos apylinkių sen.) ir kt.

Šiuo metu Kauno rajone veikia daugiau nei 3600 ūkio subjektų, kuriančių darbo vietas čia gyvenantiems žmonėms ir atliepiančių gyventojų poreikius. O verslai čia patys įvairiausi: nuo šeimos restoranų iki svirplių fermų. Čia gimstančių produktų ir paslaugų kokybė maloniai stebina, nes neretai nei kiek nenusileidžia garsiausiems pasaulio gamintojams.

Kauno rajono savivaldybė skelbia jau ne vienerius metus remianti smulkųjį ir vidutinį verslą, taikanti vienus mažiausių mokesčių šalyje, o įdarbinus rajono gyventojus – atleidžianti nuo kai kurių mokesčių. Savivaldybė, kaip pabrėžiama jos interneto svetainėje, taip pat gali kompensuoti pakaunės įmonių dalyvavimo mokestį parodose.

Kas vyksta Rusijos kariuomenėje?

Previous article

Pabrangus elektrai gali mažėti kalėdinių puošliavų ir Kaune

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės