Įmonės

Norite apsipirkti sumaniau? Štai ką turite žinoti

0

Šiais laikais parduotuvių lentynos nukrautos įvairiausias produktais: žavi spalvingos pakuotės, plakatai, akcijos… Vis dėlto, norint sutaupyti, į pardavėjų viliones reikėtų žvelgti kiek atsargiau. Dėl šios priežasties, pateikiame žingsnių sąrašą: ką būtina žinoti, jeigu norite išmokti apsipirkti sumaniau?

Į parduotuvę – tik su pirkinių sąrašu

Prieš eidami į parduotuvę, apsvarstykite: kokių maisto produktų ar daiktų jums reikia? O tada… Viską susirašykite ant popieriaus lapelio arba išmaniojo telefono programėlėje. Pirkinių sąrašas padės išvengti impulsyvių pirkinių: galėsite fokusuoti dėmesį tik į tai, kas yra būtina.

Beje, apsipirkinėdami su sąrašu sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko – nereikės klajoti po parduotuvę sprendžiant, ką gi nusipirkus vakarienei ar rytojaus pusryčiams.

Pasidomėkite akcijomis ir specialiais pasiūlymais

Norite išmokti apsipirkti sumaniau? Įpraskite pasidomėti parduotuvių siūlomomis nuolaidomis ir akcijomis. Kaip tą padaryti? Paprasčiausias būdas – perversti parduotuvių elektroninius kainų katalogus. Didžiąją jų dalį rasite svetainėje Akcijos.lt. Susipažinkite su visomis nuolaidomis vienoje vietoje, atsirinkite aktualiausias prekes ir… Apsipirkite sumaniau!

Tapkite lojalumo programos nariu

Prie jūsų namų yra maisto prekių parduotuvė, kurioje apsiperkate dažniausiai? Jei taip, turime jums klausimą: ar esate šios parduotuvės lojalumo programos narys? Ne? Tada labai rekomenduojame juo tapti: juk įprastai lojalūs klientai gali mėgautis ne tik papildomomis nuolaidomis, bet ir individualiais pasiūlymais, taškų kaupimo sistema, netgi specialiais prizais gimtadienio proga ir pan. Nepraleiskite galimybės sutaupyti!

Išnaudokite internetines pirkimo galimybes

Esate impulsyvus pirkėjas, kuris į krepšelį prisideda daug spontaniškų pirkinių? Siūlome išbandyti apsipirkimą internetu. Klausiate, kuo tai naudinga? Galėsite neskubėti ir ramiai susidėti prekių krepšelį. O po to… Po to dar sykį kritiškai jį įvertinti užduodant sau klausimą: „Ar tikrai visų šių produktų man reikia?“.

Beje, apsipirkimas internetu jums sutaupys ir laiko. Nereikės stoviniuoti eilėse, o visus produktus kurjeris jums pristatys tiesiai į namus. Juk tai ir yra sumanus apsipirkimas!

 

 

 

The post Norite apsipirkti sumaniau? Štai ką turite žinoti appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Du užsienio piliečiai atsidūrė pareigūnų akiratyje

Previous article

Sulaikyti asmenys, įtariami neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės