Kriminalai

Narkotikų pardavėjas atsidūrė už grotų (video)

0

2023 03 09

Screenshot.png
2023 m. sausį Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimo Grigiškėse. Tyrimas pradėtas reaguojant į gyventojų pranešimus, kad kiemuose padaugėjo asmenų, panašių į vartojančius narkotines medžiagas.

Ikiteisminio tyrimo metu policijos pareigūnai išsiaiškino, kad jas galimai platina jaunas vyras. Atlikus veiksmus, vasario 15 d. sulaikytas vyras (gimęs 1996 m.), kuris, įtariama, įsigijo narkotikų. Pareigūnams patikrinus sulaikytąjį, įtarimai pasitvirtino. Apžiūros metu buvo rastas plastikinis maišelis su augalinės kilmės galimai su narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Netrukus buvo sulaikytas, įtariama, galimai narkotines ar psichotropines medžiagas išplatinęs jaunas vyras (gimęs 2000 m.) – neatidėliotinos kratos metu rasta įvairių narkotinių ir/ar psichotropinių medžiagų, pinigų, galimai įgytų nusikalstamu būdu, priemonės, skirtos narkotinėms ar psichotropinėms medžiagoms fasuoti, dozuoti ir sverti.

Abu asmenys atsidūrė areštinėje. Vilniaus miesto apylinkės teismas narkotinių medžiagų pardavėjui paskyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams.

Policijos pareigūnai dėkoja už bendradarbiavimą ir prašo apie pastebėtą vykdomą nusikalstamą veiką ar administracinį nusižengimą nedelsiant pranešti skubios pagalbos tarnybų tel. 112.

Sulaikytas dar vienas narkotikų platintojas (video)

Previous article

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA. Šv. Mišios Kauno arkikatedroje bazilikoje

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai