Lietuva

Lietuvos geležinkeliams ieškoma naujo vado

0

Dalinkitės

„Lietuvos geležinkelių” (LTG) grupė pradeda šalies geležinkelių tinklą valdančios bendrovės „LTG Infra” generalinio direktoriaus arba direktorės atranką. Pastaraisiais metais su sunkumais susidūrusi, dėl sankcijų Baltarusijos kroviniams skandaluose linksniuota, šimtus darbuotojų atleidusi bendrovė skelbiasi ieškanti naujo vadovo.

Pagrindinis būsimam įmonės vadovui ar vadovei keliamas tikslas, kaip nurodo įmonė savo pranešime spaudai, – užtikrinti tolimesnę į efektyvumą orientuotą organizacijos transformaciją, tęsti strateginių infrastruktūros projektų įgyvendinimą, modernizuojant ir plečiant geležinkelių tinklą Lietuvoje. Kandidatai reikalingus dokumentus turi pateikti iki balandžio 6 dienos imtinai.

„Per pastaruosius kelerius metus bendrovė sėkmingai transformavo veiklos modelius ir procesus, diegiant vis daugiau pažangių veiklos įrankių. Taip pat nuosekliai dirbo su strateginiais šalies infrastruktūros gerinimo, plėtros projektais – tarp svarbiausių yra Baltijos šalis su Europos geležinkelių tinklu sujungsianti „Rail Baltica” ir įsibėgėjantis linijos Vilnius-Klaipėda elektrifikavimas. Tikimės, kad prie mūsų komandos prisijungs stipri profesionalė arba profesionalas, užtikrinsiantis tolimesnę į efektyvumą orientuotą bendrovės transformaciją, ir maksimalią strateginių projektų įgyvendinimo spartą”, – sako Gediminas Almantas, „LTG Infra” valdybos pirmininkas.

„LTG Infra” generalinį direktorių skiria bendrovės valdyba. Labiausiai tinkamus pretendentus atrinkti padės personalo atrankų partneris – agentūra „Alliance for Recruitment” (kandidatuoti kviečiame e. paštu mpe@afr.lt).

Per pastaruosius kelerius metus „LTG Infra” įgyvendinamas europinės vėžės greitojo geležinkelio „Rail Baltica” projektas iš parengiamųjų darbų etapo įžengė į ilgiausio Baltijos šalyse geležinkelio tilto per Nerį, sankasos ir privažiuojamųjų kelių statybos veiklas; vykdomi linijos Vilnius-Klaipėda elektrifikavimo projekto pastočių ir kontaktinio tinklo statybos darbai, kurių bendra vertė šių metų pabaigoje pasieks apie 200 mln. eurų. 2025-aisiais, užbaigus šį projektą, vežėjams bus sudarytos sąlygos keleivius ir krovinius tarp Vilniaus ir Klaipėdos gabenti su nuline emisija. Taip pat įgyvendinami kiti svarbūs geležinkelių infrastruktūros modernizavimo ir plėtros projektai.

„LTG Infra” iki šių metų kovo pabaigos vadovauja dabartinis bendrovės generalinis direktorius Karolis Sankovski, o nuo balandžio 1 d. bendrovei laikinai vadovaus Rūta Jakubauskienė, šiuo metu užimanti „LTG Infra” strategijos ir valdymo vadovės pareigas.

„LTG Infra” yra LTG Grupės bendrovė, valdanti šalies geležinkelių tinklą, besirūpinanti jo modernizavimu ir plėtra.

LTG Grupę sudaro kontroliuojančioji bendrovė „Lietuvos geležinkeliai” (sutrumpintai – LTG) ir pagrindinės dukterinės bendrovės – krovinių vežimo veiklą vykdanti bendrovė „LTG Cargo”, keleivių vežimo bendrovė „LTG Link”, šalies geležinkelių tinklą valdanti ir jo modernizacija besirūpinanti bendrovė „LTG Infra”.

​​​​„LTG Infra” generalinio direktoriaus atrankos aprašas čia.

Aukščiausiasis Teismas nenagrinės nuteisto advokato ir jį papirkusio asmens bylos kasacine tvarka

Previous article

Kuo skiriasi Buča nuo Chodžaly?

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Lietuva