Pasaulis

Lietuvoje viešėjusi K. Sobčiak grįžo į Rusiją

0

Lietuvoje viešėjusi Rusijos žurnalistė ir televizijos laidų vedėja Ksenija Sobčiak grįžo į gimtinę, pirmadienį pranešė rusų žiniasklaida. Spalio 26-ąją pranešta, kad ji iš Rusijos per Baltarusiją atvyko į Lietuvą.

Pasak liudininkų, kuriais remiasi valstybinė naujienų agentūra „RIA Novosti“, K. Sobčiak drauge su vyru Konstantinu Bogomolovu į Rusijos teritoriją Pskovo srityje įvažiavo iš Latvijos.

Apie tai, kad žurnalistė grįžo į Rusiją, praneša ir RBK, remdamasis vienu iš jos pažįstamų. Tuo metu naujienų agentūros TASS šaltinis, artimas K. Sobčiak šeimai, pareiškė, kad moteris „grįžo praėjusią savaitę“.

Pati K. Sobčiak šių pranešimų kol kas nekomentuoja.

Rusijos žiniasklaida praėjusį mėnesį pranešė, kad K. Sobčiak, apgavusi rusų teisėsaugos pareigūnus, iš Rusijos per Baltarusiją išvyko į Lietuvą.

Lietuvos užsienio reikalų ministras tada sakė, kad įleidžiant į Lietuvą K. Sobčiak Vyriausybės patvirtinta tvarka dėl rusų turistų ribojimo nebuvo pažeista, moteris į šalį atvyko su Izraelio pasu.

Spalio gale įtariant dėl turto prievartavimo buvo sulaikytas jos bendražygis Kirilas Suchanovas. Jis yra K. Sobčiak holdingo „Ostorozhno.Media“ komercijos direktorius.

Pareigūnai teigia, kad K. Sobčiak šiame tyrime neturi jokio procesinio statuso.

2018 metais K. Sobčiak dalyvavo prezidento rinkimuose Rusijoje ir užėmė ketvirtą vietą, bet opozicija aršiai kritikavo jos sprendimą kandidatuoti. Jų teigimu, K. Sobčiak kandidatavimas buvo „Kremliaus projektas“, kuriuo siekta suskaldyti liberaliojo sparno elektoratą.

BNS, Užsienio naujienų skyrius

Vykdytos policinės priemonės rezultatai (video)

Previous article

Vieno brolio kelionę nutraukė mirtis, kito – policijos pareigūnai (video)

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Pasaulis