Įmonės

Kuo išskirtinės Mul-T-Lock spynos?

0

Mul-T-Lock yra žinomas kaip vienas inovatyviausių ir patikimiausių spynų gamintojų. Šis gamintojas išsiskiria tuo, kad savo spynose pradėjo diegti unikalią „pin-in-pin“ konstrukciją, kuri padaro atrakinimą visrakčiu itin sudėtingą, o raktų kopijavimą beveik neįmanomu neturint reikalingų ruošinių ir staklių.

Mul-T-Lock ypatybės

Per kelis dešimtmečius, Mul-T-Lock sukūrė dešimtis skirtingų spynų ir raktų modelių. Vieni žinomiausių cilindrų modelių yra Interactive, 7×7, Classic, Junior, vėliau sukurti ir patobulinti modeliai MTL200, MTL400, MTL600 ir vienas naujausių MTL800. Dėl modelių visumos ir subtilybių, juos itin sunku atrakinti visrakčiais.

Visi modeliai yra iki šiol gaminami ir nuolat tobulinami, juose atsiranda papildomos funkcijos, o komplektacija gali kisti priklausomai nuo kliento poreikių ar pvz. cilindro ilgio. Dažnai, jeigu cilindro ilgis yra itin didelis, Mul T Lock cilindras gali būti moduliarinis, t.y. surinktas speciliai pagal poreikius iš kelių atskirų dalių.

Kai kurie cilindrai gali būti komplektuojami su perkodavimo funkcija ir specialiu perkodavimu raktu. Perkodavimo funkcija leidžia specialiu raktu prasukti spyną, kad panaikinti prieš tai naudojamų raktų veikimą. Ši funkcija yra itin naudinga, nes sutaupo spynos keitimą ir gali greitai apriboti nelaukto asmens patekimą, jeigu šis rado ar pavogė raktą.

Spynų gamintojas taip pat pasižymi ir kitais produktais, kaip itin patvariais spynų mechanizmais, pakabinamomis spynomis, mikroautobusų užraktais ir daugiau. Šio gamintojo spynų mechanizmai mūsų rinkoje pasitaiko kelių tipų ir gali būti keičiami tik identiškais variantais. Tuo tarpu, pakabinamų spynų modeliai pagrinde yra C10 ir C13 ir yra dažnai naudojami apsaugoti sandėlius ir komercinio transporto krovinį.

Čia rasite Mul-t-lock spynas su siuntimu visoje Lietuvoje pagal kiekvieno kliento poreikius ir reikalavimus. Ten galima rasti ne tik įvairius šio gamintojo gaminius, bet ir operatyvų raktų, bei spynų servisą.

 Mul-T-Lock raktų gamyba

Kokybiška Mul-T-Lock raktų gamyba yra galima tik turint identiško profilio raktų ruošinius ir originalias stakles. Mul-T-Lock raktų gamybai dažnai naudojamos net dvi ar net trys skirtingos staklės, priklausomai nuo rakto profilio.

Jeigu Mul-T-lock raktas yra sisteminis (yra „master key“ sistemos dalis), tuomet gamyba gali būti dar sudėtingesnė, nes tam tikrais atvejais reikalauja daugiau darbų.

Mul-T-Lock raktų gamyba dažnai atliekama pagal saugumo kortelę arba raktą:

  1. Raktų dirbtuvių meistras turintis specialias stakles ir ruošinius nuskaito kodą
  2. Parenka tinkamą rakto ruošinį ir įtvirtina jį staklėse
  3. Suveda reikalingą kodą
  4. Staklėmis išfrezuoja raktą minutės bėgyje

Esant poreikiui, raktas yra patikrinamas ir frezuojamas papildomai. Jeigu raktas yra gaminamas ne pas šio gamintojo atstovą, tuomet gerokai padidėja tikimybė, jog raktas nerakins ir kartais gali prireikti net kelis kartus patikrinti jį spynoje ir nešti pas jį gaminusį raktininką. Dėl šios priežasties, visada apsimokiau ir dažnai gerokai pigiau raktą gaminti autorizuotame servise/

Kur Mul-T-Lock spynos geriausia kaina?

Jeigu jums reikalinga Mul-T-Lock spynos ar cilindras, nebūtina permokėti dideles sumas, siųstis spynas iš užsienio su rizika, kad jos netiks. Šio gamintojo spynas galima rasti ir čia itin konkurencinga kaina ir su garantija.

Jeigu Jums reikalingos tik spynos ar iškart visas servisas su jų atvežimu ir pakeitimu, ar montavimu, galite daugiau sužinoti „Spynų Atidarymas“ tinklalapyje. Ten galima rasti būtent mūsų rinkai aktualius modelius, o esant specialiems reikalavimams užsakyti ir spyną pagal poreikius. Taip pat, ten siūlomas šių spynų keitimas, montavimas ir atrakinimas.

The post Kuo išskirtinės Mul-T-Lock spynos? appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Seimo Pirmininkė reiškia užuojautą dėl buvusios parlamentarės Dalios Teišerskytės mirties

Previous article

Suduotas dar vienas smūgis „narkobizniui“

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės