NaujienosVerslasVilniečiams redakcija

Kauniečių įmonė sulaukė pasaulinio pripažinimo Azerbaidžane

0

Kiek reikia metų ir kokių verslo triukų, kad sulauktum tarptautinio įvertinimo? Savo sėkmės receptu dalinasi laimėjimą iš Baku į Kauną parskraidinusi Elena Bartnikienė. 

Lapkričio mėnesį Baku vyko kasmetinis tarptautinis „SWIC – Spa and wellness international“ kongresas, kuriame „Saulėja SPA“ komanda pirmą kartą dalyvavo ne kaip žiūrovai, o kaip nominantai. Į Kauną komanda grįžo su laimėjimu. Dienos SPA centrų kategorijoje iškovojo tobulo SPA (orig. Perfect SPA) apdovanojimą. 

 

Pergalės receptas – darbas ne dėl pinigų, o pagalba žmogui

„Tai didžiulis įvertinimas. Visoje Europoje yra daugybė puikių SPA ir negaliu nuslėpti džiaugsmo sakydama, kad šiemet būtent mes buvome pripažinti kaip geriausi. Mūsų SPA švenčia 15-liktą gimtadienį, tad toks įvertinimas – geriausia dovana. Visa komanda dirba iš širdies, tad neapsakomas jausmas, kai mus pastebėjo. Esu įsitikinusi, kad kai dirbi siekdamas geriausio rezultato savo klientui, sėkmė būtinai aplankys.“ – pasiekimais džiaugiasi SPA direktorė Elena Bartnikienė. 

 

Konkurso kriterijai paremti preciziškumu

Kriterijų, kuriuos turi atitikti laimėtojas, tikrai nemažai. Pavyzdžiui, būtina pilnai įgyvendinta SPA koncepcija, nepriekaištinga aptarnavimo kultūra bei procedūrų atlikimo kokybė. Paslaugų kokybė tikrinama pasitelkiant slapto kliento apsilankymus, kuomet vertinama tiek aptarnavimo, tiek pačių paslaugų kokybė. „Tokių klientų, žinoma, mes sulaukėme. Ir ne vieno ir ne penkių. Jų buvo labai daug. Ir nežinosi kuris slaptas, kuris ne. Dirbi iš atsidavimo kiekvienam žmogui ir neskirstai koks jis“ – sako SPA komandos narė.

Taip pat konkursiniam balui įtakos turi ir klientų atsiliepimai. Būtina konkursui paruošti ir procedūrų aprašus, organizatorių prašomas veiklos ataskaitas, kurios apima ne tik klientų vertinimus ar SPA nuotraukas, bet ir daug kitų rodiklių. 

Šeštas kartas – nemeluoja

Elena pripažįsta, kad šiame kongrese dalyvavo jau šeštą kartą ir tik šiemet nusprendė varžytis dėl titulo. „Su komanda aktyviai dalyvaujame tarptautiniuose kongresuose, parodose, festivaliuose. Net esame organizavę tokį renginį, kai jis vyko Lietuvoje. Stebėdama kitas panašia veikla užsiimančias įmones nusprendžiau, kad esame jau pakankamai brandūs ir turime ką pasiūlyti. Taip ir atsirado noras išbandyti savo jėgas siekiant apdovanojimo. Džiaugiuosi, kad pastangos buvo įvertintos. Tai laimėjimas ne tik „Saulėja SPA“ komandai, bet ir visam Kaunui. Miesto vardas su geriausiomis asociacijomis minimas visame pasaulyje, o kauniečiai gali apsilankyti geriausiame dienos SPA.“

Į Kauno rajono kelius išriedės pusantro šimto traktorių

Previous article

Kada man gali padėti masažas?

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos