Kriminalai

Jungtinė operacija dėl galimai neteisėtos atliekų tvarkymo veiklos

0

2023 03 02

Untitled.jpg

Atliekant tyrimą dėl, kaip įtariama, neteisėtos atliekų tvarkymo veiklos ir aplinkos teršimo atliekomis, ketvirtadienį Aplinkos apsaugos departamento Vilniaus aplinkos apsaugos inspekcija kartu su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdyba, Valstybine darbo inspekcija ir Valstybine mokesčių inspekcija Vilniuje Sandėlių gatvėje atliko bendrą operaciją. 

Atvykę aplinkosaugos pareigūnai nustatė, kad atliekos buvo galimai neteisėtai surenkamos ir tvarkomos.

Patikrinimo metu sostinės Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai nustatė du asmenis, kaip įtariama, dirbančius nelegaliai. Valstybinės darbo inspekcijos Vilniaus teritorinis skyrius dėl minimų atvejų atliks tyrimus. 

Į Jungtinį operacijų centrą Aplinkos apsaugos departamentas kreipėsi vasario 22  d., atlikdamas tyrimą dėl neteisėto sąvartyno Vilniuje Sandėlių gatvėje, – po to, kai vasario 21 d. Vilniaus aplinkosaugininkai, tikrindami informaciją apie nelegaliai tvarkomas atliekas, surengė pasalą.

Dronu buvo nufilmuota, kaip sunkiasvorė transporto priemonė atgabena ir išpila mišrias statybines atliekas. Pareigūnai sustabdė atliekas išvertusį automobilį ir pradėjo tyrimą dėl aplinkos užteršimo didesniu nei 5 kub. metrų atliekų kiekiu. Buvo nuspręsta paimti transporto priemonę, kuria padarytas administracinis nusižengimas. Sunkiasvorė transporto priemonė buvo nugabenta į laikinąją saugojimo aikštelę. Atliekas atvežusiam ir išpylusiam automobilio vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Aplinkosaugos pareigūnai kartu su jungtinėje operacijoje dalyvavusiomis institucijomis toliau tikrins informaciją, kad nustatytų visas aplinkybes.
Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos informacija

G. Landsbergis: Turime ir galime užkardyti Rusijos ir Irano grėsmes tarptautinei saugumo architektūrai

Previous article

Edukacinis užsiėmimas „Trispalvė apyrankė“

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai