Pasaulis

JAV respublikonai siūlo mokesčių revoliuciją

0

Dalinkitės

JAV Atstovų Rūmų respublikonai balsuos dėl įstatymo projekto, kuriuo būtų panaikinta Vidaus pajamų tarnyba (IRS), panaikintas nacionalinis pajamų mokestis, kurį pakeistų nacionaliniu vartojimo mokesčiu.

„Fox News Digital” sužinojo, kad Atstovų Rūmai balsuos dėl Džordžijos respublikono Buddy Carterio naujai pristatyto Sąžiningo apmokestinimo įstatymo, kuriuo siekiama panaikinti mokesčių inspekciją, panaikinti nacionalinį pajamų mokestį bei kitus mokesčius ir pakeisti juos vienu vartojimo mokesčiu.

Balsavimas dėl įstatymo projekto buvo dalis susitarimo tarp Atstovų Rūmų pirmininko Kevino McCarthy (Kevin McCarthy) ir Atstovų Rūmų laisvės frakcijos narių, ir buvo paspartintas jam siekiant gauti plaktuką.

„Šio teisės akto palaikymas buvo pirmasis mano, kaip Kongreso nario, veiksmas ir, savaime suprantama, tai pirmasis įstatymo projektas, kurį pateiksiu 118-ajame Kongrese”, – pranešime spaudai, kurį išimtinai gavo “Fox News Digital”, sakė J. Carteris.

„Užuot pasamdžius  87 000 naujų agentų,  ir apginklavus  IRS prieš smulkiojo verslo savininkus ir Amerikos vidutiniokus, šis įstatymo projektas visiškai panaikintų šio departamento poreikį, nes mokesčių kodeksas būtų supaprastintas ir papildytas nuostatomis, kurios būtų naudingos Amerikos žmonėms ir skatintų augimą bei inovacijas”, – tęsė J. Carteris.

„Ginkluoti, niekieno nerinkti biurokratai neturėtų turėti daugiau galios jūsų lėšoms nei jūs patys”, – pridūrė jis.

„Kaip buvęs smulkus verslininkas suprantu, kokią nereikalingą naštą amerikiečiams užkrauna mūsų neveikianti pajamų mokesčių sistema. Sąžiningo apmokestinimo įstatymu panaikinamas mokesčių kodeksas, pajamų mokestis pakeičiamas pardavimo mokesčiu ir panaikinama žiauri mokesčių inspekcija. Jei jis bus priimtas, jis paskatins Amerikos mokesčių mokėtojus ir padės daugiau amerikiečių siekti amerikietiškos svajonės”, – sakė respublikonas Džefas Dankanas.

Pritariantys Sąžiningo apmokestinimo įstatymui teigia, kad jis supaprastina šalies mokesčių kodeksą. „Juo JAV privaloma, progresinė ir painii sistema keičiama į visiškai skaidrią ir nešališką sistemą, kuria atsikratoma mums žinomos mokesčių inspekcijos. Tai naudinga mūsų ekonomikai, nes skatina dirbti, taupyti ir investuoti. Dėkoju savo kolegai, atstovui Buddy Carteriui, už tai, kad vadovauja šioms pastangoms supaprastinti sistemą Amerikos mokesčių mokėtojams”, – sakė kongresmenas  Bobas Hoodas (Bob Hood).

„Labai didžiuojuosi, kad vėl galiu būti viena iš Sąžiningo apmokestinimo įstatymo rėmėjų, – sakė Floridos valstijos atstovė Kat Cammack. „Matėme, kaip toliau pučiasi IRS ir kaip mokesčių kodeksu baudžiami sunkiai dirbantys amerikiečiai. Raginame priimti supaprastintą ir sąžiningą kodeksą, kuris būtų naudingas visiems, o ne tik kai kuriems.”

“Raginu kolegas palaikyti šį sveiko proto įstatymą, kuris padės kovoti su IRS ginklavimusi ir nustoti bausti tuos, kurie sunkiai dirba, kad pasiektų sėkmę”, – pridūrė ji.

Įstatymo projekte atsisakoma nacionalinio gyventojų ir įmonių pajamų mokesčio, panaikinama mokesčių inspekcija, kuri turės įdarbinti 87 000 naujų agentų, jei respublikonai Kongrese to nesustabdys, taip pat įvedamas nacionalinis pardavimų mokestis.

Įstatymo projekte taip pat atsisakoma mirties, dovanojimo ir darbo užmokesčio mokesčių, o dabartinis mokesčių kodeksas pakeičiamas nacionaliniu vartojimo mokesčiu.

Taivanas planuoja investuoti į Lietuvos vaikų skaitmeninį raštingumą

Previous article

Kratos metu rasta apie 200 folijos lankstinukų su galimai narkotinėmis medžiagomis

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Pasaulis