Miestas

Įkvepiantis pokalbis su Jolita Herlyn Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje

0

Vasario 27 dieną Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje vyko susitikimas su žinoma lietuvių rašytoja Jolita Herlyn. Renginio viešnią atvykusiems skaitytojams pristatė Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos direktorius Miroslav Voitiulevič. Rašytoja susirinkusiems skaitytojams papasakojo apie savo kūrybinį kelią, įkvėpimo šaltinius ir atskleidė įdomių detalių apie savo knygų personažus bei siužetų vingius.

Susitikimas vyko šiltoje ir jaukioje atmosferoje. Jolita Herlyn dalijosi savo patirtimi ir patarimais, taip pat pabrėžė, kad skaitymas ir kūryba gali suteikti daug džiaugsmo. Po renginio rašytoja mielai bendravo su gerbėjais.

Pokalbis su Jolita Herlyn paliko neišdildomą įspūdį visiems dalyviams. Rašytojos nuoširdumas, atvirumas ir gebėjimas įkvėpti suteikė daug malonumo ir paskatino susimąstyti apie skaitymo ir rašymo džiaugsmą.

The post Įkvepiantis pokalbis su Jolita Herlyn Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje appeared first on Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka.

Tarptautinė gimtosios kalbos diena Veriškių struktūriniame padalinyje

Previous article

Aplinkos ministras, kurį siūlyta “vyti lauk”, atsikirto socdemams patarėjos komentaru

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas