Kinijos prekės ženklas „Vivo“ pristatė sulankstomą išmanųjį telefoną „X Fold 5“. Tai plonas, bet galingas įrenginys, kuris yra pirmasis „Android“ ekosistemoje, palaikantis „Apple“ technologijas, rašo „Android Authority“.
Taigi, telefonas neva gali prisijungti prie „AirPods“ ir „Apple Watch“, rodyti skambučius ir pranešimus, taip pat sinchronizuoti veiklos duomenis. Tiesa, čia ne viskas taip paprasta. Norint naudoti išmaniuosius laikrodžius ir ausines, juos vis tiek reikia pirmiausia sukonfigūruoti per „iPhone“.
Be to, pradedant pardavinėti išmanųjį telefoną, šios funkcijos nebus – ji bus pridėta vėliau, atnaujinus programinę įrangą. „Vivo“ tai vadina „natūralaus lygio patirtimi“, bet nesidalija detalėmis apie tokios suderinamumo įgyvendinimą.
Naujas kinų telefonas neva gali prisijungti prie „AirPods“ ir „Apple Watch“, rodyti skambučius ir pranešimus, taip pat sinchronizuoti veiklos duomenis
Dėl įrangos: „X Fold 5“ turi pagrindinį 8,03 colių lankstų ekraną ir 6,53 colių papildomą ekraną. Viduje – Snapdragon 8 Gen 3 lustas, iki 16 GB RAM ir 6000 mAh talpos baterija. Palaikoma 90 W greitoji įkrova ir 30 W belaidė įkrova. Kamera yra triguba – su 50 MP objektyvais.
„X Fold 5“ tapo pirmuoju pasaulyje sulankstomu išmaniuoju telefonu su triguba apsauga – nuo vandens, dulkių ir kritimo. Be to, prietaisas turi labai lengvą ir ploną korpusą: sulankstytas jo storis yra tik 8,93 mm, o išlankstytas – 4,3 mm.
Naujiena bus prieinama išankstiniam užsakymui Kinijoje už kainą nuo 6999 juanių, 975 JAV dolerių (~40 000 UAH) už bazinę komplektaciją 12 + 256 GB iki 9499 juanių, 1300 JAV dolerių (~54 000 UAH) už aukščiausią variantą su 16 GB + 1 TB.
Anksčiau buvo pranešta, kad „Xiaomi“ dirba prie visiško savo įrenginių suderinamumo su „Apple Watch“, „AirPods“ ir „HomePod“. Kaip tiksliai tai bus įgyvendinta, kol kas nėra žinoma.