Įmonės

Dantų implantai: sveika šypsena su mažiau skausmo?

0

Netekus dantų, imama galvoti apie jų atkūrimo galimybes. Jų yra įvairių, tačiau visos turi savų trūkumų. Galima teigti, kad šiandien vienas iš kokybiškiausių šypsenos atstatymo būdų yra dantų implantacija. Kuo dantų implantai tokie ypatingi? Šiame straipsnyje, klinikos „Dentaplanas“ specialistai pasidalins įžvalgomis, apie dantų implantacijos ypatumus ir privalumus.

Trumpai apie implantaciją

Dantų implantacija – dantų atkūrimo metodas, kurio metu nedidelis titaninis varžtelis yra įsriegiamas į paciento žandikaulio kaulą. Jis pakeičia ir sutvirtina trūkstamo natūralaus danties šaknį. Prigijus implantui ant jo yra prisukamas dirbtinis dantis, vadinamasis vainikėlis (karūnėlė).

Implantacijos etapai

  1. Konsultacija ir svarbiausi tyrimai

Pirmajame etape vyksta konsultacija su implantologu. Taip pat, atliekami tyrimai bei aptariama implantacijos galimybė.

  1. Implantavimas

Dantų implantavimas gali trukti nuo 20 min iki kelių valandų, priklausomai nuo implantuojamų dantų skaičiaus ir operacijos sudėtingumo. Implantų gijimas paprastai trunka 3-4 mėnesius.

  1. Karūnėlių gamyba ir uždėjimas ant implantų

Iš cirkonio keramikos gaminamos karūnėlės, atitinkančios paciento tikrus dantis. Jos matuojamos, derinama spalva ir kai idealiai dera prie paciento dantų, yra pritvirtinamos ant implantų.

Privalumai

  • Gali tarnauti daug metų. Tinkamai prižiūrimi dantų implantai gali tarnauti jums visą gyvenimą.
  • Atkuria pilnavertę kramtymo funkciją. Kadangi implantai yra tvirtinami žandikaulyje, jie atkuria  tikrų dantų šaknį  ir jų atliekamą kramtymo funkciją.
  • Apsaugo nuo kaulų nykimo. Kai nėra danties, žandikaulio kaulas, esantis tuščioje ertmėje pradeda nykti, dėl stimuliacijos trūkumo. Dantų implantavimas yra vienintelis dantų atstatymo būdas, kuris užkerta kelia žandikaulio kaulų nykimui.
  • Užtikrina kaimyninių dantų stabilumą. Esant tarpui, kaimyniniai dantys praranda tvirtumą ir stabilumą. Jie pradeda slinktis į šonus ir atrodo kreivai, o tai gali paveikti sąkandį. Dantų implantavimas padeda sutvirtinti aplinkinius dantis ir neleidžia jiems išsikreipti.

 

Bijantiems – ypatingas dėmesys

Daugelis pacientų svajoja apie dantų implantus, tačiau juos atbaido skausmo baimė. Šiandien, taikomų nuskausminimo metodų dėka, implantacija gali būti visiškai neskausminga.  „Dentaplanas“  klinikoje yra taikomos net trys baimės įveikimo ir nuskausminimo priemonės:

  • Nuskausminamasis pieštukas. Naujiena Lietuvos rinkoje, naudojama, prieš leidžiant nuskausminamuosius vaistus. Procedūros metu, naudojant specialų pieštuką ir  specialią Pulsewave™ technologiją, į danties nervus yra siunčiami elektros impulsai, kurie nuramina ir slopina skausmo pojūtį.
  • Inhaliacinė sedacija. Procedūros metu, pacientas kvėpuoja linksminančias dujas sumaišytas su deguonimi. Šios dujos padeda atsipalaiduoti, o anesteziologas gali kontroliuoti tiekiamų dujų kiekį.
  • Sedacija su anesteziologo priežiūra. Procedūros metu, gydytojas anesteziologas, į paciento veną suleidžia nuskausminamuosius vaistus. Po kelių minučių pacientas pradeda jaustis atsipalaidavęs ir nusiraminęs.

Jeigu netekote dantų, nedelskite. Laiku suteiktas gydymas gali padėti išsaugoti šypseną ir pasitikėjimą savimi. O jeigu bijote implantacijos, nesijaudinkite. Mūsų klinikoje dirba patyrę specialistai, kurie taiko pažangius dantų implantacijos metodus ir nuskausminimo būdus. Mus rasite Verslo centre G 12., adresu Šeškinės Sodų g. 12, Vilniuje. Laukiame jūsų!

 

The post Dantų implantai: sveika šypsena su mažiau skausmo? appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Prezidento Gitano Nausėdos kalba Simono Daukanto aikštėje

Previous article

Sužinokite apie sukčiavimo būdus

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės