Lietuva

B. Vanagas po čiurnos operacijos: komandos planai nestoja

0

Panašu, kad lenktynininkas Benediktas Vanagas iki 2022-ųjų vasaros sezono pradžios turės sutvarkyti ne tik sportinį bolidą, bet ir savo kūną. Antradienį sportininkui atlikta dešinės kojos čiurnos operacija. Sportininkas sako, kad tai ilgos sportinės karjeros bei buvusių traumų pasekmės.

„Operacija iš esmės nebuvo sudėtinga – daugeliui sportininkų vienu ar kitu laikotarpiu tenka ją atlikti. Jaučiau, kad laikas tvarkyti čiurną artėjo, bet pastarasis „šokis“ Dakare viską smarkiai paspartino. Kai nėra ypatingos skubos, keletą mėnesių po Dakaro visad būna skirti kūno atstatymui ir „remontams“  – po operacijos kalbėjo žymus lenktynininkas.

Su specialiu kojos įtvaru Benediktui Vanagui teks išbūti nuo 6 iki 8 savaičių, tačiau sportininkas teigia, tai nereiškia, kad tą laiką gyvens ramiau. „Nesu tokio būdo, kad visą tą laiką praleisčiau lovoje. Be to, Komandos planai nestoja – nuolat turime vystomų projektų, vasario viduryje į Komandos bazę grįžta „Black Hawk“, tad prasidės jo atstatymo darbai“, – sakė Benediktas Vanagas.

„Toyota Gazoo Racing Baltics“ kalendoriuje taip pat numatytas pirmasis „European Cup for Cross Country Bajas“ etapas, kurį, praėjusiais metais dėl užsitęsusio riešo ir peties gydymo sportininkui teko praleisti. „Jei tik neišlis jokių siurprizų su automobiliu ar mano čiurna, balandžio pabaigoje Komanda turėtų vykti į Ispaniją – teigė „Toyota DKR GR Hilux“ pilotas Benediktas Vanagas.

kaunieciams.lt

Premjerė sakėsi lyg skaitanti nekrologą Galimybių pasui

Previous article

Seimo komitetas remia 4 dienų darbo savaitę daliai tėvų, bet tik iš viešojo sektoriaus

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Lietuva