Kriminalai

Automagistralėje Vilnius – Panevėžys – automobilių susidūrimai

0

2023 01 25

230125-2.jpg

Šį rytą eismo sąlygos buvo itin sudėtingos. Dėl apledėjusios kelio dangos sunkiasvorių transporto priemonių vairuotojai stojo šalikelėse. Buvo užfiksuota ir eismo įvykių.

Itin sudėtingos važiavimo sąlygos buvo automagistralėje Vilnius – Panevėžys. Apie 7 val. 28 min. Širvintų rajono ribose, ties Puorių k., važiuojant Ukmergės link, susidūrė 7 automobiliai – 3 krovininiai ir 4 lengvieji. Vienas vairuotojas dėl sužalojimų kreipėsi į medikus. Dėl eismo įvykio padarinių šalinimo kuriam laikui buvo apribotas eismas.

Apie 5 val. 48 min. automagistralėje Vilnius – Panevėžys, ties Žilvičiupio kaimu (Taujėnų sen.), pranešėjas nesuvaldė autobusiuko „Mercedes Benz Sprinter“ ir nuvažiavo nuo kelio bei apvirto ant šono.

Apie 7 val. 36 min. du krovininiai automobiliai susidūrė automagistralėje Vilnius – Panevėžys Vidiškių sen., ties Skabeikių kaimu. Vilkikas „Man“ su priekaba važiavo pirmąja eismo juosta. Antrąja eismo juosta važiavęs vilkikas „Mercedes Benz“ dėl slidžios kelio dangos nesuvaldytas pradėjo slysti ir trenkėsi į „Man“ šoną, dėl to šio vairuotojas nesuvaldė vairuojamo vilkiko ir nuvažiavo nuo kelio.

7 val. 57 min. kelio Vilnius – Panevėžys 96 km, ties Dumblių k., Taujėnų seniūnijoje, taip pat susidūrė du krovininiai automobiliai. „Volvo FM9“ vairuotojas, pasirinkdamas važiavimo greitį neįvertino sudėtingų meteorologinių sąlygų, nesuvaldė sunkvežimio ir atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusio ir dėl slidaus kelio sustojusio sunkvežimio „Man TGX“ puspriekabę. Eismo įvykio metu buvo apgadintas sunkvežimis „Volvo“ ir puspriekabė „Krone“ su kroviniu. Sužalotas krovininio automobilio „Volvo“ vairuotojas išvežtas į ligoninę.

9 val. kelyje Vilnius – Panevėžys, ties Dumblio k., susidūrė dar du automobiliai. Automobilis VW atsitrenkė į kitą tos pačios markės automobilį.

Trys eismo įvykiai užregistruoti ir Ukmergės mieste.

7 val. 43 min. automobilio WV vairuotojas, sukdamas iš Vytauto g. į Kareivinių g., kliudė prekybos centro apšvietimo stulpą.

8 val. automobilio „Toyota“ vairuotoja Klaipėdos g. nesuvaldė vairuojamos transporto priemonės ir atsitrenkė į automobilį „Volvo“.

8 val. 38 min. Pašilės g. į automobilį „Volvo“ įvažiavo „Opel“.

Kultūros ministerija tęsia nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį iniciatyvą

Previous article

Rasta prekių, pažymėtų svetimais prekių ženklais (video)

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai