Jūsų mintyse jau senokai sukasi neįgyvendinta verslo idėja? Turite tam tikrą, konkrečią viziją, kaip tai įgyvendinti? Sprendimas – įmonės steigimas. Tai nėra toks paprastas procesas, reikalingos atitinkamos žinios, dokumentų parengimas, steigimo procedūros ir kiti eigoje atsirandantys darbai. Teisinių klausimų suderinimas su notaru, bei kitos smulkios užduotys kaip įmonės vardo įteisinimas, prekės ženklo sukūrimas bei įteisinimas. Visi šie darbai privalo būti atliekami greitai, tad geriau samdyti profesionalius verslo konsultantus, kurie padėtų su įmonių steigimo klausimais bei problemų sprendimu. Svarbu laiku gauti reikiamą, besikeičiančią informaciją.
Kreipkitės į specializuotus partnerius ir taip sumažinkite savo rūpesčius
Įmonių steigimas prasideda nuo trijų paruošiamųjų žingsnių:
- Reikia nuspręsti, kokia verslo idėja bus plėtojama;
- Kokia bus įmonės teisinė forma;
- Koks bus įmonės pavadinimas.
Paruošus šiuos tris žingsniams, reikės surinkti ir paruošti visą paketą dokumentų ir atlikti gana nemažai teisinių procedūrų. Jei šioje srityje neturite žinių, patirties, įmonės steigimas gali gerokai prailgti ir tai bus sudėtinga procedūra. Taip pat gali atsitikti, kad bus padaryta klaidų, kurias vėliau reikės taisyti, o galbūt net viską pradėti iš naujo. Kad būtų išvengti visi nesusipratimai ir klaidos, nereikėtų išleisti bereikalingo pinigų kiekio ir būtume tikri greitu įmonės steigimu, patartina kreiptis į įmonės steigimo bendroves. Juose dirba įvairių sričių specialistai, galintys suteikti visą reikalingą pagalbą įmonės steigimo darbuose.
Pagrindiniai įmonės steigimo etapai
Įmonės steigimas pradedamas nuo verslo idėjos ir tinkamos teisinės formos pasirinkimo. Kitas svarbus žingsnis yra įmonės pavadinimo sukūrimas, kuris turi atitikti pavadinimo sudarymo reikalavimus. Pavadinimas turi būti rezervuotas Juridinių asmenų registre. Kai pereinama prie įmonės steigimo dokumentų ruošimo, čia visapusišką pagalbą suteiks ilgametę patirtį turintys specialistai. Kitas ne ką mažiau svarbus žingsnis yra registracijos adreso įsigijimas ir įstatinio kapitalo sudarymas. Atlikus tai, visi parengti dokumentai yra tvirtinami pas notarą. Ir paskutinis žingsnis yra įmonės įregistravimas, kuomet notaro patvirtinti dokumentai pateikiami Registrų centrui, kuris patvirtina ir užregistruoja naują įmonę.
Kaip išsirinkti profesionalus, kurie padės įsteigti įmonę?
Šiandiena internete galima rasti begalės skelbimų, kuriose nurodoma, jog geriausi specialistai gali padėti steigti pasirinktą įmonę. Tad kaip išsirinkti patį geriausią variantą? Rekomenduojame išsirinkti kelias dominančias įmonės, tuomet jomis labiau pasidomėti ir išsiaiškinti kiek laiko gyvuoja įmonė, kokie specialistai joje dirba, kokia jų darbo patirtis, taip pat galima atkreipti dėmesį ir į atsiliepimus. Taip pasvėrus visus kriterijus bus galima išsirinkti geriausią įmonę, kuri atitinka keliamus tikslus.
Daugiau informacijos: https://mytax.lt/imoniu-steigimas/