Skip to content
Vilniečiams.lt
  • Miestas
  • Kriminalai
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Išsikalbėk
  • Reklama
  • Kontaktai
Vilniečiams.lt
Menu
Menu Close
  • Miestas
  • Kriminalai
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Išsikalbėk
  • Reklama
  • Kontaktai

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Nuo šiandien sostinėje – nemokama kava ir kvietimas skiepytis to dar nepadariusiems

  • 2021-08-11
  • vilnieciams.lt
  • Miestas

Šiandien, penktadienį ir antradienį Vilniaus Gedimino prospekte vilniečiai ir miesto svečiai bus nemokamai vaišinami kavos puodeliu, pažymėtu lipduku „Aš pasiskiepysiu“. Drauge su juo praeiviams bus įteikiami Vilniaus miesto parengti lankstinukai apie vakcinacijos naudą ir svarbą. Tokiu būdu žemų kainų gastro barai „Plus Plus Plus“ jungiasi prie Vilniaus miesto savivaldybės informacinės kampanijos ir ragina sostinės gyventojus nebedelsti bei skiepytis. Verslininkai taip pat tęsia nuo pavasario vykdomą kampaniją „Kava už skiepą“ – nuo jos pradžios jau išdalino daugiau nei 4300 nemokamos kavos puodelių.

Gastrobarai ateina į pagalbą savivaldybei – prisideda prie informacijos sklaidos

„Nuo visuotinės vakcinacijos pradžios kava vaišiname visus, gavusius pirmą skiepo dozę. Dabar kava bent du kartus per savaitę vaišinsime ir nepasiskiepijusius Gedimino prospekto praeivius. Netikrinsime ir neprašysime įrodyti, ar asmuo jau pasiskiepijęs, ar vis tik dar ne. Vaišinsime kavos puodeliu visus delsiančius, dar abejojančius, jei tai bent kiek paskatins juos pasiskiepyti, ar jau laukiančius paskirtos vakcinacijos dienos“, – sako gastrobarų „Plus Plus Plus“ vadovas Aurimas Zimnickas. Nuo šiandien po du gastrobarų darbuotojus tris dienas per savaitę sostinės Gedimino prospekte kvies nepasiskiepijusius vilniečius pasivaišinti kava ir ragins skiepytis.

„Tik verslui ir savivaldoms surėmus pečius bei pasitikint mokslu, įmanoma laimėti kovą prieš pandemiją. Jos siekdami, į pagalbą pasitelkėme du paprastus elementus: mokslu pagrįstos informacijos sklaidą ir nemokamą kavos puodelį, kuris primena žmogui, jog be vakcinacijos greitu metu ir vėl neteksime galimybės mėgautis kava mieste“, – sako A. Zimnickas. Pasak jo, net ir didėjant įtampai tarp žmonių ir valdžios, būtina išlikti sąmoningais. – „Dabar nuo to priklauso, kaip gyvensime šį rudenį. Mes norime ir kartu su partneriais darysime viską, kas yra mūsų valioje, kad verslas nebūtų ir vėl uždarytas, o mūsų svečiai nevaržomai galėtų leisti laiką gastrobaruose“.

Jau išdalino daugiau nei 4300 nemokamos kavos puodelių

Jungdamiesi prie Vilniaus miesto savivaldybės informacinės kampanijos, „Plus Plus Plus“ barai taip pat pasipuošė plakatais, raginančiais vilniečius ir miesto svečius pasiraitoti rankoves ir grįžti į normalų gyvenimą. Baruose įrengtuose ekranuose transliuojami ir šią žinutę skelbiantys video. Juose pirmą vakcinos dozę gavę vilniečiai taip pat kviečiami pasivaišinti nemokamu „Paulig“ kavos puodeliu – tam užtenka pateikti COVID skiepo lapelį. Nuo š.m. kovo mėnesio pabaigos, kai prasidėjo akcija, gastrobaruose išdalinti jau daugiau nei 4300 kavos puodelių.

Gastrobarų darbuotojai pastebėjo, jog tarp ateinančių savo nemokamo kavos puodelio pasitaiko tokių, kurie šią galimybę naudojasi nebe pirmą kartą. „Nepykstame ir neatsisakome įpilti puodelio kavos. Tuo pačiu džiaugiamės, kad svečiai pas mus jaučiasi drąsiai ir saugiai. Būtent saugi aplinka tiek svečiams, tiek darbuotojams – mūsų prioritetas nuo pat pandemijos pradžios. Mums pasisekė, jog mūsų darbuotojai yra jauni ir sąmoningi, todėl ne tik, kad nesusidūrėme su vakcinacijos problema, bet atvirkščiai – likome maloniai nustebinti: šiuo metu mūsų kolektyve bent pirma vakcinos doze pasiskiepijo arba imunitetą turi beveik 90 proc. kolektyvo“, – sako Aurimas Zimnickas.

Jo vadovaujami gastrobarai kovoje su pandemija dalyvauja jau nuo pat jos pradžios. 2020 m. pavasarį, kai per naktį maitinimo veikla buvo uždrausta, „Plus Plus Plus“ surengė ne vieną palaikymo akciją – ruošė ir nemokamai tiekė maistą savanoriams, senoliams, medicinos darbuotojams. Iš viso pirmojo karantino metu neatlygintinai pagamino daugiau nei 5000 porcijų maisto. Vėliau „Plus Plus Plus“ prisijungė prie Maltos ordino pagalbos tarnybos projekto „Maltiečių sriuba‘‘ ir iki šios dienos verda sriubą vienišiems senoliams.

Panašūs straipsniai:

M. K. Čiurlionio kūryba pakerėjo japonus

2025-07-07
Trakai

Vaikų globos savaitę baigė  šeimų festivalis 

2025-07-07

Prokurorui Artūrui Urbeliui – valstybinis apdovanojimas

2025-07-07

Astrologinė prognozė liepos 7-ai

2025-07-07

Savaitgalio vakarienė šeimai 

2025-07-05
Pora

Globėjams pirmosios poros svekinimai

2025-07-05

„Štai aš siunčiu jus“ (Lk 10, 3) 14 eilinis sekmadienis

2025-07-05

Žuvusių Amerikos karių šeimos atvyko į Lietuvą 

2025-07-05

Globojančių šeimų festivalis

2025-07-05

P. Gražulis: esu persekiojamas nuo vaikystės (Video)

2025-07-05

Maži pasirinkimai lėmė didelius pokyčius

2025-07-05

Astrologinė prognozė liepos 5-ai

2025-07-05

JAV ginklai vėl bus tiekiami Ukrainai? (Video)

2025-07-05

Kiek Elektrėnuose liks elektros?

2025-07-05

Prezidentas Estijos dainų šventėje: Baltijos dvasia – neįveikiama

2025-07-05

Auksinė diena Lietuvos jauniems plaukikams

2025-07-05

„Neužmirškit išsikelti vėliavos“

2025-07-04

Narkotikų byla nuo iki Ekvadoro iki Vilniaus

2025-07-04
Algimantas Bartkus

Ką Lietuva laimėjo padidinusi akcizą dyzelinui?

2025-07-04

Atraskite Zanzibarą

2025-07-04

Teisme Birštono merės N. Dirginčienės baudžiamoji byla

2025-07-04

Remontas ties Gariūnais – aktualu iki pat Klaipėdos

2025-07-04

Augant išviliojamų pinigų sumoms, dera pasirūpinti aukomis

2025-07-04

Astrologinė prognozė liepos 4-ai

2025-07-04

NATO pajėgų integravimo vienetui Lietuvoje  –  10 metų

2025-07-04

Kaltę dėl skyrybų prisiima vaikai

2025-07-03
Dalius Gedvilas

Statybininkai palieka pramonininkų konnfederaciją

2025-07-03

Vilniaus merija skolinasi 70 milijonų eurų

2025-07-03

Astrologinė prognozė liepos 3 d.

2025-07-03

Lietuva vėl vertins galimą branduolinės energetikos plėtrą

2025-07-02

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@vilnieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2025 Vilniečiams.lt