Skip to content
Vilniečiams.lt
  • Miestas
  • Kriminalai
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Išsikalbėk
  • Reklama
  • Kontaktai
Vilniečiams.lt
Menu
Menu Close
  • Miestas
  • Kriminalai
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Išsikalbėk
  • Reklama
  • Kontaktai

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Lietuvai laimėjus „Euroviziją“ Vilniaus meras surengtų diskoteką po atviru dangumi

  • 2021-03-12
  • vilnieciams.lt
  • Miestas

 

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius pažadėjo sostinėje surengti diskoteką po atviru dangumi, jei Lietuva šiais metais laimės „Eurovizijos“ dainų konkursą. Antrus metus iš eilės nacionalinėje atrankoje nugalėję „The Roop“ su daina „Discoteque“ jau laikomi vienais konkurso lyderių ir turi realius šansus parvežti pergalę į Vilnių.

Vilniaus vadovas pažadėjo suorganizuoti atvirą diskoteką po žvaigždėmis, jei šių metų Lietuvos atstovai „The Roop“ ir jų kūrinys „Discoteque“ bus vainikuoti 2021 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtojais. Renginys, pavadintas Atvira diskoteka (angl. Open Discoteque), su aliuzija į dainos pavadinimą „Discoteque“, būtų organizuojamas laikantis visų tuo metu galiosiančių saugumo reikalavimų.

„Neabejoju, kad „The Roop“ šiemet turi visas galimybes laimėti „Euroviziją“. Pažadas surengti diskoteką po atviru dangumi yra mūsų įrodymas, kaip ypatingai tikime pergale bei palaikome šią grupę. Jei „The Roop“ parveš nugalėtojų titulą, Vilnių paversime didžiausia atvira šokių aikštele, kad miestiečiai ir miesto svečiai galėtų, cituojant dainos žodžius, „discoteque right at their home“ – diskoteka džiaugtis savo namuose“, – sakė R. Šimašius. Jo teigimu, Vilnius yra pasirengęs 2022 metais surengti „Eurovizijos“ dainų konkursą.

„Atviros diskotekos“ idėją palaiko ir patys Vilniuje kuriantys „The Roop“ muzikantai, kurių dainą jau pamėgo daugelio Europos šalių klausytojai. „Vilnius yra mūsų namai, o jo gatvės – mūsų šokių aikštelė. Būtų nepaprastai džiugu, jei mūsų daina įkvėptų tokią šventę. Nekantrauju pamatyti, kaip Vilnius galėtų įkūnyti „Discoteque“ atmosferą ir leistų atsiskleisti šios dainos magijai“, – sakė „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Diskoteka po atviru dangumi taptų iniciatyvos viešąsias erdves paversti bendruomenės erdvėmis dalimi. Tikimasi, kad šis unikalus renginys žmonėms padėtų atsikratyti pandeminio nuovargio, įkvėpimo semiantis iš šių metų Lietuvos atstovų Eurovizijoje. Tai dar viena idėja, kaip miesto žmonės gali išbandyti naujas bendravimo ir laisvalaikio formas laikotarpiu, kai daugelį įprastų dalykų vis dar riboja pasaulinė pandemija.

Savo idėjas, kaip pergalės „Eurovizijos“ dainų konkurse atveju galėtų atrodyti diskoteka po atviru dangumi, galės siūlyti ir miestiečiai. Originaliomis mintimis galima dalintis interneto tinklalapyje www.opendiscoteque.lt.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

Taip pat skaitykite:

Upė sugrįžta į miestą: Vilnius planuoja istorinio elingo atkūrimą

Vilniaus miesto taryba svarstymui komitetuose priėmė Neries krantinėje, T. Kosčiuškos gatvėje, esančio valčių elingo projekto vystymo koncepciją. UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ planuoja projektą, kurio galutinis rezultatas būtų naujas traukos centras, kuriame būtų vykdomos… ❯❯❯

2021-03-10

Seimo fontano likimas – Seimo rankose

Vilniaus miesto Taryba nusprendė perduoti valstybės nuosavybėn Seimo fontaną Nepriklausomybės aikštėje –– daugiau nei prieš 30 metų Gedimino prospekte pastatytą 1232 kv. m ploto statinį, už kurio priežiūrą iki šiol buvo atsakinga savivaldybė. Taip teisiškai sureguliuoti… ❯❯❯

2021-03-10

Žirmūnų skverui – partizanų vado J. Lukšos-Daumanto vardas

Vilniaus Taryba šiandien pritarė sprendimui partizanų vado Juozo Lukšos-Daumanto vardu pavadinti skverą tarp Apkasų, Minties ir Tuskulėnų gatvių Žirmūnuose. Iki šiol J. Lukšos-Daumanto vardo skvero vardas buvo suteiktas nedidelei erdvei tarp Savanorių pr. ir S. Konarskio gatvių… ❯❯❯

2021-03-10

Už nevalytas teritorijas Vilniuje rangovams skirta per 340 tūkst. Eur baudų

Vilniaus savivaldybė suskaičiavo, kad per sausį ir vasarį nekokybiškai miesto teritorijas valiusioms trims įmonėms nebus sumokėta apie 340 tūkst. Eur pagal pateiktas sąskaitas. (116,6 tūkst. – už sausį ir 222 tūkst. – už vasarį). Savivaldybės teritorijų priežiūros ir… ❯❯❯

2021-03-09

Sostinės daugiabučio evakuacija artimiausiu metu bus atšaukta – namas saugus eksploatuoti

Vilniuje pirmadienio vakarą daugiabučio Gabijos g. 30 gyventojai buvo evakuoti ir naktį praleido savivaldybės užsakytame viešbutyje arba pas artimuosius. Evakuacija pradėta pastebėjus, kad namo sienose atsirado įtrūkimų. Vis dėlto atlikus ekspertizę nustatyta, kad pastatas yra saugus… ❯❯❯

2021-03-09

Istoriniam Vilniaus kvartalui – 45 mln. eurų investicija

Šv. Jokūbo ligoninės teritorijoje ketinama įrengti švietimo įstaigą, viešbutį ir naujas viešąsias erdves. Vilniaus miesto savivaldybė patvirtino techninį projektą ir išdavė leidimą rekonstruoti buvusios ligoninės pastatus. Planuojama, kad ilgą laiką apleistos buvusios… ❯❯❯

2021-03-08

Panašūs straipsniai:

Prie Vilniaus S. Konarskio gimnazijos – nauja sporto salė

2025-07-01

Į Vilnių ateina „Box Storage“ daiktų saugykla

2025-07-01

Išrinkta geriausia būsimo Vilniaus oro uosto atvykimo terminalo architektūrinė idėja

2025-07-01

Astrologinė prognozė liepos 1-ai

2025-07-01
varpinė

Filipinai mus gins nuo Rusijos/Ar sės Matijošaitis? (Video)

2025-06-30

Nauji Kauno mero nuotykiai

2025-06-30

Vilniuje pasaulio vargonininkai nusilenks ne tik Čiurlioniui

2025-06-30

Socdemai trimituoja šlovingai įsirašę istorijon

2025-06-30

Jubiliejinis Mindaugo karūnavimo savaitgalis Kernavėje

2025-06-30

Degė atleikų perdirbimo gamykla

2025-06-30

KTU profesorius ragina imtis veiksmų dėl kvantiniu saugumu užtikrinamos tapatybės

2025-06-30

Astrologinė prognozė birželio 30-ai

2025-06-30

Praėjusios paros įvykių suvestinė

2025-06-29

Konstruojant statinį jokios algebros – tik geometrija?

2025-06-29

Krašto apsaugos ministrė D. Šakalienė kelauja į Filipinus

2025-06-29

Nuo liepos 1 d. brangs Vilniaus viešasis transportas

2025-06-29

Vilniuje vyks Europos šalių geografijos olimpiada

2025-06-29

Raginama nemažinti atsakomybės už piktnaudžiavimą pareigomis

2025-06-29

Astrologinė prognozė birželio 29-ai

2025-06-29
Tomas Masiulis

Žalgirio“ vairas patikėtas Tomui Masiuliui

2025-06-28

Karių PSD apmokės valstybė

2025-06-28

Naujiena elektromobilių rinkoje:„Xiaomi YU7“ (Foto)

2025-06-28

„Tu esi Petras – Uola“ (Mt 16, 18), Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus šventė

2025-06-28
Dainų šventė

G. Nausėda pasveikino Amerikos lietuvių dainų šventę

2025-06-28
antrankiai

Suimtas už dviejų žmonių žūtį galimai atsakingas jaunuolis

2025-06-28

D. Nausėdienė dalyvavo Ukrainos centro trečiųjų įkūrimo metinių šventėje

2025-06-28

VU studijų metų pabaigos šventėje – apdovanojimai

2025-06-28
Horoskopai

Horoskopas Birželio 28-ajai

2025-06-28

Dalį sukauptų pensijų atsargų žmonėms leista atsiimti

2025-06-27
Maistomatas

Maistomatas Vilniuje

2025-06-27

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@vilnieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2025 Vilniečiams.lt